اپلیکیشن رزتا استون

باوجود شرایطی که به خاطر ویروس کرونا در جهان ایجاد شده است، دیگر نمی‌توانیم با خیال راحت از کلاس‌های حضوری زبان استفاده کنیم. در چنین شرایطی است که اهمیت اپلیکیشن رزتا استون مشخص می‌شود. با استفاده از این برنامه، که بر اساس شبیه سازی فضای واقعی و با استفاده از مربیان بومی، به شما آموزش می‌دهد، می‌توانید زبان جدید موردنظر خود را طبق برنامه‌ی دلخواه خود پیش ببرید.8 min


0
اپلیکیشن رزتا استون

اگر شما هم تصمیم گرفته‌اید یک زبان جدید یاد بگیرید، ممکن است نام اپلیکیشن رزتا استون به گوشتان خورده باشد. بسیاری از افرادی که دوست دارند یک زبان جدید یاد بگیرند، به دلایلی مانند کمبود وقت، هرگز به دنبال این خواسته‌ی خود نمی‎روند. برخی از افراد هم تصور می‌کنند با بالا رفتن سن، دیگر شانسی برای یادگیری زبان دوم وجود ندارد. بهتر است این باورهای نادرستی که درمورد یاد گرفتن زبان در جامعه جا افتاده است را کنار بگذارید. زیا با توجه به پژوهش‌‌های محققان، توانایی یادگیری زبان، به میزان تمرین، ایجاد اعتماد به نفس از طریق صحبت کردن و فرآیند یادگیری مناسب است. به همین دلیل، در این مطلب قصد داریم اپلیکیشن رزتا استون را باهم بررسی کنیم.

چرا اپلیکیشن رزتا استون، بهترین برنامه برای یادگیری زبان است؟

اگر برای شروع آماده‌اید، ممکن است انتخاب اپلیکیشن مناسب برای یادگیری زبان، از میان گزینه‌های زیادی که پیش رویتان قرار دارد، کار مشکلی باشد. بهتر است این موضوع را در نظر داشته باشید که بهترین راه برای یادگیری زبان، این است که خودتان را کاملا در محیط یادگیری آن زبان قرار دهید.

روش آموزش زبان اپلیکیشن رزتا استون هم دقیقا به همین صورت است. در اپلیکیشن رزتا استون، دروس تعاملی و نوشتاری، با ویژگی‌های یادگیری گسترده ترکیب شده و تمام این‌ها، هر زمان که اراده کنید در دسترس شما قرار می‌گیرند. درواقع، شما می‌توانید هرزمان، در هر مکان و از طریق هر دستگاهی، چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین، از برنامه رزتا استون استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های این اپ، می‌توانید ویدیوی زیر را تماشا کنید.

ویژگی‌های اپلیکیشن رزتا استون برای زبان آموزان

برنامه‌ی مخصوص موبایل رزتا استون، دارای طیف گسترده‌ای از دروس متمرکز بر مهارت مکالمه، بازخوردهای سریع نسبت به تلفظ زبان آموز، ایجاد سابقه‌ برای افزایش اعتماد به نفس افراد برای صحبت کردن و البته امتیاز 4.7 در اپ استور است. به همین دلیل است که برنامه رزتا استون، بهترین اپ یادگیری زبان دوم محسوب می‌شود. بهترین مزیت این اپلیکیشن، این است که لازم نیست بین نرم افزار مخصوص دسکتاپ رزتا استون و اپلیکیشن رزتا استون، یکی را انتخاب کنید. این دو برنامه قادر هستند کاملا متصل به یکیدیگر جلو بروند و همیشه در حال همگام سازی هستند. بنابراین، شما می‌توانید به صورت همزمان از طریق هر دو برنامه پروسه یادگیری خود را بگذرانید.

باوجود شرایطی که به خاطر ویروس کرونا در جهان ایجاد شده است، دیگر نمی‌توانیم با خیال راحت از کلاس‌های حضوری زبان استفاده کنیم. در چنین شرایطی است که اهمیت اپلیکیشن رزتا استون مشخص می‌شود. با استفاده از این برنامه، که بر اساس شبیه سازی فضای واقعی و با استفاده از مربیان بومی، به شما آموزش می‌دهد، می‌توانید زبان جدید موردنظر خود را طبق برنامه‌ی دلخواه خود پیش ببرید. دیگر خبری هم از هزینه‌هایی که به خاطر شرکت در کلاس‌های حضوری متحمل می‌شدید، نخواهد بود. در زیر می‌توانید نمونه‌ی آموزش زبان انگلیسی با لهجه‌ی بریتیش را در این نرم افزار مشاهده کنید.

چه کسانی می‌توانند از اپ رزتا استون استفاده کنند؟

این اپلیکیشن، برای افرادی طراحی شده است که هیچ تجربه‌ای در زمینه یادگیری زبان ندارند، یا افرادی که نیاز دارند دوباره مطالبی را که قبلا یاد گرفته‌اند، دوره کنند و سطح خود را ارتقاء دهند. با استفاده از اپلیکیشن رزتا استون، علاوه بر دروس مکالمه محور، شما می‌توانید توانایی‌های خود را در زمینه‌های شنیدن، خواندن و نوشتن هم افزایش دهید.

اپلیکیشن رزتا استون، ارتباطی قوی میان کلمات، صداها و تصاویر ایجاد می‌کند، بنابراین، در نهایت شما یاد می‌گیرید که چطور باید از زبان استفاده کنید، نه اینکه تنها تعدادی کلمه را حفظ کنید. از طریق به کارگیری متدهای موجود در این برنامه، زبان آموزان با ترکیب مطالبی که درمورد زبان مادری خود می‌دانند، با مطالبی که درمورد زبان دوم یاد می‌گیرند، زبان را درک و جذب می‌کنند.

زبان آموزان اپلیکیشن رزتا استون

چطور باید از آموزش‌های آنلاین اپ رزتا استون استفاده کنیم؟

از طریق آموزش‌های آنلاین اپلیکیشن رزتا استون، می‌توانید در دوره‌های آنلاین مکالمه‌ی مربیان بومی ‌زبان شرکت کنید. زمانی که برنامه‌های آنلاین در برنامه‌ی درسی شما گنجانده شد، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. بعد از استفاده از این آموزش‌های آنلاین، از تاثیر فوق‌العاده‌ی آن‌ها بر ارتقاء اعتماد به نفس، توانایی تشخیص کلمات مختلف و درک حرف‌های افرادی که سریع صحبت می‌کنند، شگفت زده خواهید شد. در ادامه، پاسخ برخی از سوالاتی را که ممکن است درمورد آموزش‌های آنلاین برنامه رزتا استون، برای زبان آموزان ایجاد شود را آورده‌ایم.

اپلیکیشن رزتا استون در تلفن همراه

آموزش‌های آنلاین اپلیکیشن رزتا استون

 • مدت زمان یک دوره‌ی آموزش آنلاین چقدر است؟

زمان هر دوره‌ی آموزشی آنلاین، حدود 25 دقیقه است. برای اینکه بتوانید بهترین بهره را از دوره‌ی آنلاین خود ببرید، بهتر است در زمان تعیین شده سر کلاس خود حاضر شوید.

 • چند نفر در دوره‌های گروهی آنلاین شرکت می‎‌کنند؟

حداکثر، چهار نفر می‌توانند در یک دوره‌ی آموزشی آنلاین اپلیکیشن رزتا استون شرکت کنند. تمام افرادی که در دوره‌ی آنلاین شما شرکت می‌کنند، دقیقا در سطح شما قرار دارند. البته در صورت تمایل، می‌توانید از دوره‌های آنلاین فردی هم استفاده کنید.

 • چطور باید در دوره‌های آموزش آنلاین اپلیکیشن رزتا استون شرکت کنیم؟

برای این کار، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید و سپس یکی از دوره‌های فعال مخصوص خودتان را انتخاب کنید. دوره‌های فعال در هر سطح، در زمان مشخصی از روز برگزار می‌شوند و شما می‌توانید زمان موردنظر خود را انتخاب کنید. اغلب این دوره‌ها، بعدازظهرها برگزار می‌شوند.

 • دروس دوره‌های آموزشی آنلاین چطور پیش می‌روند؟

زمانی که یک دوره را شروع می‌کنید، ابتدا به صورت خودآموز، دروس مربوط به آن را می‌خوانید. در دوره‌های آنلاین گروهی اپلیکیشن رزتا استون، مربی به شما کمک می‌کند، مکالمه‌ای در جهان واقعی را بر اساس مطالبی که یاد گرفته‌اید، تجربه کنید.

 • مربی‌های دوره‌های آنلاین برنامه رزتا استون چه کسانی هستند؟

همه‌ی استادهای راهنمای اپ رزتا استون، کاملا با روش آموزش این اپلیکیشن آشنا هستند. هریک از این مربیان، مدرس باتجربه‌ای است که زبان بومی خود را آموزش می‌دهد. این استادهای راهنما، به زبان مادری زبان آموزان هم مسلط هستند.

مزایای استفاده از اپلیکیشن رزتا استون

علاوه بر مواردی که ذکر شد، اپلیکیشن رزتا استون، مزایای بیشتری هم دارد. برای مثال، قطعا یادگیری یک زبان جدید، آن هم فقط با استفاده از تلفن همراه، ممکن است خیلی دور از ذه نبه نظر برسد. ولی با توجه به سیستم آموزشی رزتا استون، شما می‌توانید در هر زمان و هر مکانی، تحت آموزش‌های حرفه‌ای قرار بگیرید. در ادامه، می‌خواهیم مزایای یادگیری یک زبان جدید، با استفاده از برنامه رزتا استون را بیشتر بررسی کنیم:

1.      تقویت تلفظ کلمات

با استفاده از موتور تشخیص گفتار رزتا استون، می‌توانید توانایی تلفظ خود را تقویت و تصحیح کنید. این موتور تشخیص گفتار، در تمام دروس اپلیکیشن رزتا استون تعبیه شده است. این موتور، بازخوردهای فوری به شما ارائه می‌دهد، در نتیجه می‌توانید با استفاده از این بازخوردها، تلفظ و لهجه‌ی خود را با توجه به تلفظ و لهجه‌ی افراد بومی، تصحیح کنید.

موتور جستجوی این برنامه، قادر است تمام کلمات و تلفظ‌های مختلف افراد غیربومی را تشخیص دهد. به همین دلیل هم می‌تواند ابزاری قدرتمند در زمینه یادگیری و درک و فهم یک زبان جدید باشد. این موتور جستجو، در برنامه‌ی مخصوص موبایل رزتا استون هم موجود است و شما هر زمان که بخواهید می‌توانید از آن استفاده کنید.

تقویت زبان با اپلیکیشن رزتا استون

2.      امکان یادگیری زبان با استفاده از تلفن همراه

یادگیری یک زبان جدید، با استفاده از تلفن همراه، خیلی ساده‌تر خواهد شد. به این صورت، استاد زبان شما همیشه همراه و در دسترستان است. هر درس در اپلیکیشن رزتا استون، ساختار خاصی دارد و برای آموزش از طریق الگوهای مشهود در زبان‌های مختلف طراحی شده است.

با استفاده از این برنامه، در طی گذراندن پنج سطح مختلف، می‌توانید بر زبان موردنظر خود مسلط شوید. در سطح 1، می‌تونید مهارت‌های پایه‌ی مکالمه، مانند احوال پرسی و روش صحبت کردن در شهری جدید را فرا بگیرید. سپس مهارت برقراری ارتباط شما تا رسیدن به سطح پنج ارتقاء پیدا می‌کند و به این شکل می‌توانید مهارت‌های کافی برای مکالمه با زبان جدید، مانند زبان مادری خود را کسب کنید.

با داشتن اپلیکیشن رزتا استون در تلفن همراه خود، می‌توانید هر زمان که تمایل داشتید، خودتان را در فضای زبان جدیدی که قرار است یاد بگیرید قرار دهید. کافی است یکی از دروس زبان را دانلود کنید و سپس حتی موقع رفت و آمد در شهر هم می‌توانید مراحل آموزش خود را کامل کنید. برای این کار، می‌توانید یک درس 5 تا 10 دقیقه‌ای اپلیکیشن رزتا استون را انتخاب کنید و سپس زمانی که منتظر اتوبوس هستید و یا در صف مانده‌اید، آن درس را کامل کنید.

علاوه بر این‌ها، اگر از سیستم عامل ios استفاده می‌کنید، می‌توانید از ویژگی‌های پویای اپ رزتا استون برای تبدیل محیط اطراف خود به یک مکالمه، استفاده کنید! از این طریق، می‌توانید از فضای اطراف خود عکس بگیرید و یک مکالمه‌ی جالب بسازید.

استفاده از اپلیکیشن رزتا استون هر زمان از روز

3.      یادگیری از طریق گوش دادن به زبان جدید

مطالعه، قطعا در یادگیری یک زبان جدید موثر است، ولی عنصر اساسی در تسلط پیدا کردن روی یک زبان، گوش دادن به آن است. مزیت یادگیری از طریق گوش دادن به زبان، این است که گوش دادن به نوعی یک کار منفعلانه است. یعنی می‌توانید زمان انجام کارهای روزمره‌ی خود، از طریق گوش دادن به دروس اپلیکیشن رزتا استون زبان یاد بگیرید. درست مانند زمانی که رادیو گوش می‌دهید یا تلویزیون تماشا می‌کنید. بعد از انجام این کار، خودتان هم از پیشرفت زیادی که در زمینه‌ی تلفظ، تشخیص کلمات و فهم عبارات داشته‌اید، تعجب خواهید کرد.

4.      امکان یادگیری 24 زبان مختلف

با استفاده از اپلیکیشن رزتا استون، امکان یادگیری 24 زبان متفاوت وجود دارد. تمام این زبان‌ها می‌توانند برای زندگی شخصی و حرفه‌ای شما، مفید واقع شوند. این زبان‌ها شامل موارد زیر هستند:

 1. اسپانیایی (لهجه‌ی آمریکای لاتین)
 2. اسپانیایی (لهجه‌ی اسپانیایی)
 3. فرانسوی
 4. ایتالیایی
 5. انگلیسی (لهجه‌ی آمریکایی)
 6. انگلیسی (لهجه‌ی بریتیش)
 7. عربی
 8. چینی (ماندارین)
 9. هلندی
 10. فیلیپینی (تاگالوک)
 11. یونانی
 12. عبری
 13. هندی
 14. ایرلندی
 15. ژاپنی
 16. کره‌ای
 17. فارسی
 18. لهستانی
 19. پرتغالی
 20. روسی
 21. سوئدی
 22. ترکی
 23. ویتنامی
 24. آلمانی

از طریق اپلیکیشن رزتا استون، می‌توانید با استفاده از روشی ساده و بسیار موثر، بدون داشتن هرگونه اطلاعاتی درمورد زبان‌های جدید، زبان‌های خارجی را یاد بگیرید. این اپلیکیشن، به صورت گسترده، توسط دستگاه‌های دولتی، شرکت‌های بزرگ و موسسات آموزشی، برای یاد دادن زبان‌های جدید به افراد، مورداستفاده قرار می‌گیرد.

یادگیری 24 زبان با اپلیکیشن رزتا استون

5.      بهترین اپلیکیشن برای یادگیری سخت‌ترین زبان‌های دنیا

شک و تردیدهای زیادی برای انتخاب دشوارترین زبان دنیا وجود دارد. علاوه‌ بر این، زبان‌هایی که یادگیری آن‌ها سخت است، به دلایل کاملا متفاوتی دشوار در نظر گرفته می‌شوند. برای مثال، زبان تونال، به دلیل اینکه هر صدایی که از دهان بیرون می‌آید، قادر است معنای کلمه را به کلی تغییر دهد، دشوار در نظر گرفته می‎شود. سایر زبان‌ها، به دلیل اینکه روش نوشتن آن‌ها متقاوت است، دشوار هستند. همچنین، زبان‌هایی وجود دارند که قواعد گرامری آن‌ها بسیار دشوار است. اگر زبانی، تمام این موانع یا دو مورد از این موانع را با هم داشته باشد، یادگیری آن کاری چالش برانگیز خواهد شد.

یک خبر خوب برای افرادی که از اپلیکیشن رزتا استون، برای یادگیری زبان استفاده می‌کنند، این است که حتی یادگیری سخت‌ترین زبان‌ها هم با استفاده از این برنامه، سرگرم کننده خواهد شد. در نهایت، احساس موفقیت ناشی از پشت سر گذاشتن چنین چالش بزرگی، بسیار ارزشمند است.

یادگیری زبان با اپلیکیشن رزتا استون، چقدر طول می‌کشد؟

اگر می‌خواهید کل دوره‌ی آموزشی اپلیکیشن رزتا استون را بگذرانید، ممکن است فرآیند یادگیری شما، حدود 3 ماه طول بکشد. فرقی ندارد که از اپلیکیشن رزتا استون استفاده کنید و یا نرم افزار آن را روی کامپیوتر خود نصب کنید. در هر دو صورت، زمان تقریبی گذراندن دوره‌های آموزشی رزتا استون، 3 ماه است. شما در طول این 3 ماه، می‎توانید مهارت‌‌های مکالمه، شنیداری، خواندن و نوشتن زبان جدید را به خوبی فرا بگیرید.

برای نصب اپلیکیشن رزتا استون، به چه سیستم عاملی نیاز داریم؟

برای نصب این اپلیکیشن، باید جزئیات مربوط به تلفن همراه خود را در جدول زیر پیدا کنید:

محل دانلود

آمازون گوگل پلی اپ استور سامسونگ
 

دستگاه

 

Kindle Fire

بر روی دستگاه‌های زیادی نصب می‎شود

آیپد 2 و بالاتر، آیپد مینی، آیفون 4 و بالاتر، آیپد تاچ 5 و بالاتر

بر روی اکثر دستگاه‌ها نصب می‌شود

سیستم عامل

اندروید 7 و بالاتر

اندروید 7 و بالاتر

iOS 2 یا بالاتر

اندروید 7 و بالاتر

سایز برنامه

66.8 مگابایت

76 مگابایت

216.6 مگابایت

87.15 مگابایت

ارتباط اینترنت

نیاز دارد

نیاز دارد

نیاز دارد

نیاز دارد

 

بعد از استفاده از اپلیکیشن رزتا استون، مهارت زبان ما تا چه حد ارتقاء پیدا می‌کند؟

زبان آموزان بعد از گذراندن دوره‌ی آموزشی سه ماهه‌ی اپلیکیشن رزتا استون، مهارت‌های زیر را کسب خواهند کرد:

 1. توانایی تلفظ کلمات، مانند افراد بومی زبان: زبان آموزان، با استفاده از این اپلیکیشن و انجام تمریناتی مانند خواندن جملات با صدای بلند و تکرار کردن آن‌ها بعد از شنیدن صدای افراد بومی زبان، می‌توانند به راحتی نحوه‌ی درست تلفظ کلمات را یاد بگیرند.
 2. همیشه می‌دانید چه می‌خواهید بگویید: بعد از گذراندن دوره‌های اپلیکیشن رزتا استون، می‌توانید احوال پرسی‌ها، فعل‌ها، عبارات و سایر کلمات را به خوبی از هم تشخیص دهید. درواقع، علاوه بر مکالمه، گرامر شما هم تقویت خواهد شد.
 3. گوش‌های زبان آموزان با کلمات آشنا می‌شود: در اصل، گوش‌های شما آموزش داده می‌شوند. کافی است به جای تماشای صفحه‌ی گوشی خود، فایل‌های صوتی اپ رزتا استون را گوش دهید.

به این ترتیب، با استفاده‌ی روزانه 5 تا 10 دقیقه از اپلیکیشن رزتا استون، شما می‌توانید مانند افراد بومی، به زبان جدید موردنظر خود مسلط شوید.

آموزش زبان

 

ورزش در خانه در دوران قرنطینه


خوشت اومد؟ با دوستات به اشتراک بذار!

0

عکس العمل شما درباره این مطلب چی بود؟

اوه اوه
0
اوه
:( :(
0
:(
⋋_⋌ ⋋_⋌
0
⋋_⋌
:)) :))
0
:))
3> 3>
0
3>
like like
0
like
فاطمه نثارحسین