فالوور اینستاگرام خود را چگونه افزایش بدهیم؟

فالوور اینستاگرام خود را چگونه افزایش بدهیم ؟                                             در این مقاله به چگونگی افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان ، بالا بردن فالوور در اینستاگرام با روش های متنوع ، چگونگی گذاشتن پست در اینستاگرام و استوری در اینستاگرام ،صفر تا صد شبکه اینستاگرام و تکنیک های صفحه اینستاگرام اشاره کردیم.


6
فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام خود را چگونه افزایش بدهیم ؟

در این مقاله به چگونگی افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان ، بالا بردن فالوور در اینستاگرام با روش های متنوع ، چگونگی گذاشتن پست در اینستاگرام و استوری در اینستاگرام ،صفر تا صد شبکه اینستاگرام و تکنیک های صفحه اینستاگرام اشاره کردیم.

پست در اینستاگرام صفحه اینستاگرام بالا بردن فالوور در اینستاگرام افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام :

اینستاگرام یک شبکه پرطرفدار است که در اینترنت کاربران زیادی را به سمت خودش جذب کرده است . در این شبکه کاربران می توانند با هم ارتباط داشته باشند و هم دیگر را ملاقات کنند . همچنین می توانند با آگاهی از پست ها و ایتوری های هم از تجربیات یک دیگر استفاده کنند . و خاطرات خود به صورت عکس و فیلم با دیگران به اشتراک بگذارند .

این کارایی ها ر اینستاگرام باعث شده است تاسبکه اینستاگرام در سال های اخیر با میلیون ها کاربر روبه رو شود . و شبکه اینستاگرام بتواند آمار بازدید خود را در صدر شبکه های اجتماعی قرار بدهد .

این آمار در شبکه اینستاگرام به همراه مزایایی که اینستاگرام به همراه دارد باعث رقابت ویژه ای در اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام شده است . همچنین علاوه بر این رقابت هنرمندان ، افراد محبوب در کشور و بسیاری از کسب و کار ها برای مشهور شدن بیشتر سعی می کنند تا فالوور های خود را افزایش بدهند .

پست در اینستاگرام

آمار های شبکه اینستاگرام :

شبکه اینستاگرام دارای یک میلیارد کاربر است .

شبکه اینستاگرام دارای 400 میلیون کاربر فعال است.

شبکه اینستاگرام دارای 120 میلیارد عکس پست شده است .

شبکه اینستاگرام دارای 2.2 میلیارد لایک در هر روز است .

شبکه اینستاگرام دارای 55 میلیون آپلود عکس در روز است .

طبق این آمار های می توان اگر شما از شبکه اینستاگرام برای کسب و کار خود و یا حتی تنها برای ارتباطات خود استفاده نمی کنید . تنها می توانید از خود یک سوال بپرسید . واقعا چرا؟

 

آموزش بالا بردن فالوور در اینستاگرام :

برای بالا بردن فالوور اینستاگرام شما دو روش وجود دارد . یکی روشی که شما می توانید با توجه به اصول بالا بردم فالوور اینستاگرام ، با زحمت و تلاش خود فالوور اینستاگرام خود را بالا ببرید . و راه دوم بالا بردن فالوورهای اینستاگرام شما استفاده از روش های پولی است . که در ادامه دو روش به صورت کامل برای شما توضیح خواهد داده شد .

 

بالا بردن فالوور در اینستاگرام به صورت رایگان :

در روش رایگان افزایش فالوور اینستاگرام شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای حتی یک ریال فالوور اینستاگرام خود را به مقدار زیادی بالا ببرید . ولی نکته مورد نظر درباره این نوع افزایش فالوور اینستاگرام ، مدت زمانی است که شما باید صرف کنید . برای مثال شما برای 1000 فالوور اینستاگرام باید حداقل دو هفته یا سه هفته زمان صرف کنید تا بتوانید این مقدار فالور اینستاگرام را با تلاش و زحمات خودتان به دست آورید .

بالا بردن فالوور در اینستاگرام

آموزش بالا بردن فالوور در اینستاگرام به صورت رایگان :

 

1 ــ برای افزایش فالوور اینستاگرام خود یک کاربر فعال باشید :

اگر می خواهید فالوورهای خود را افزایش بدهید باید خود را به صورت یک کاربر فعال به مخاطبان معرفی کنید . برای این کار باید به صورت مداوم پست و استوری در اینستاگرام بگذارید . که پیشنهاد می شود برای گذاشتن پست و استوری هایتان ساعت های شلوغ روز را انتخاب کنید تا بیشتر توسط مخاطبان خود دیده شوید . و مخاطبان بیشتر شما را بشناسند .

به صورت میانگین گفته شده برای این که یک فرد بتواند خودش را به عنوان یک کاربر فعال  در شبکه اینستاگرام معرفی کند. باید در فعالیت روزانه خود حداقل 3 مطلب منتشر کند . همچنین برای انتشار این مطالب باید مقدار استوری در اینستاگرام از مقدار پست در اینستاگرام بیشتر باشد .

2 ــ قرار دادن لینک اینستاگرام خود در بلاگ یا سایت :

برای بالا بردن فالوور در اینستاگرام شما می توانید دکمه لینک اینستاگرام خود را در موقعیت های استراتژیک در بلاک یا سایت خود قرار بدهید . با این کار مخاطبانی که از سایت و بلاگ شما بازدید می کنند . در صورت علاقه می توانند به شبکه اینستاگرام شما هدایت شوند .

برای مثال شما می توانید هنگامی که یک مقاله یا محتوا را در سایت خود به نشر رساندید . لینک شبکه اینستاگرام خود را نیز در ضسمت پایین آن قرار بدهید تا به راحتی دیده شود . و مخاطبان بتوانند با استفاده از این لینک از صفحه اینستاگرام شما دیدن کردن و در صورت علاقه شما را فالو کنند . در نهایت شما با مقدار زیادی افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان روبه رو می شوید.

صفحه اینستاگرام

3 ــ اضافه کردن بنر اینستاگرام در وب سایت :

شما می توانید برای بالا بردن فالوور در اینستاگرام خود به صورت رایگان در وب سایت خود یک بنر با متنی شبیه (( لطفا مرا فالوو کنید )) قرار بدهید .

قرار دادن این بنر اینستاگرام در وب سایت شما به همراه لینک اینستاگرام شما می تواند باعث بالا بردن فالوور در اینستاگرام  شما به مقدار زیاد شود . به خصوص اگر شما برای قرار دادن بنر اینستاگرام خود مکانی مانند صفحه مخطبین را انتخاب کنید .

4 ــ قرار دادن حساب کاربری در ایمیل :

اگر شما قسط به تشویق مردم برای فالو کردن صفحه اینستاگرام خود را دارید . می توانید لینک حساب کاربری خود را در ایمیلتان قرار دهید . با این کار به خصوص افرادی که روابط کاری و تجاری دارند . با افزایش فالوور اینستاگرام به مقدار زیاد روبه رو می شوند .

 

5 ــ ایجاد اسم کاربری اینستاگرام در کارت تجاری :

این کار می تواند باعث شود تا نام کاربری صفحه اینستاگرام شما در مکان های بیشتری دیده شود . و افراد بیشتری ترغیب به فالو کردن شما شوند . درست است که در بازه طولانی مدت تاثیر خود را می گذارد . اما در نهایت می تواند باعث بالا بردن فالوور اینستاگرام شما به صورت رایگان شود .

پست در اینستاگرام

6 ــ برای حساب کاربری خود از هشتک استفاده کنید .

اگر به افرادی که توانسته اند به صورت رایگان مقدار زیادی فالوور جذب کنند . توجه کنیم متوجه می شویم . بیشتر این افراد برای پست های خود در صفحه اینستاگرام از هشتگ استفاده می کنند . برای مثال اگر یک پست درباره ماشین در اینستاگرام نشر کرده اند .

از هشتگ هایی مانند # ماشین # جنسیس # جنسیس سواران # ماشین سواران و… استفاده می کنند . تا پست هایشان توسط مخاطبان بیشتری دیده شود . این کار در بالا بردن فالوور اینستاگرام شما به صورت رایگان نقش زیادی دارد . البته می توانید برای بهتر دیده شدن پست در اینستاگرام درباره هشتگ هایی که زیاد در شبکه اینستاگرام سرچ می شوند تحقیق کنید .

از هشتگ های محبوب می توان به مواردزیر اشاره کرد :

#LOVE

#insta good

#me

#like

#follow

#cute

#phtooftheday

#follow me

نکته مورد نظر در هشتگ گذاری افراط نکردن است . شما برای افزایش فالوور اینستاگرام خود تنها نیاز است هشتگ های مرتبط با عکس خود را اضافه کنید . برای مثال اگر عکسی درباره غذا برای پست در اینستاگرام استفاده کردید نمی توانید هشتگی مثل # منظره استفاده کنید . زیرا این هشتگ به عنوان هشتگ غیر مزتبط برای پست در اینستاگرام شما شناخته می شود .

 

7ــ  تک کردن دوستان برای پست در اینستاگرام :

برای بالا بردن فالوور در اینستاگرام به صورت رایگان می توانید دوستان خود را پست هایتان تک کنید . زیرا شما با تک کردن دوستانتان در عکس های خود ، یک عکس به پروفایل آنها اضافه می کنید و درواقع خودتان را در بخش تک شده عکس های صفحه اینستاگرام آنها قرار می دهید .

در نهایت تمامی مخاطبان دوستان شما عکسی که پست کرده اید را مشاهده می کنند . و در صورت علاقه صفحه اینستاگرام شما را مشاهده کرده و آن را فالو می کنند .

افزایش فالوور اینستاگرام

8 ــ ارتباط با مردم :

هنگامی که صحبت از بالا بردن فالوور در اینستاگرام می شود . کار بسیار سختی به نظر می آید . اما اینگونه نیست . تنها برای افزایش فالوور اینستاگرام خود نیاز به زمان زیاد دارید . برای مثال افرادی که با مردم زیاد در ارتباط هستند صفحات پربازدید دارند . شما نیز می توانید از طریق ارتباط با مردم ، مشورت و گفتوگو با آنها ، اکانت خود را تبلیغ کنید .

برای مثال می توانید در بحث هایی که در صفحات پر بازدید در اینستاگرام هست شرکت کنید . تا در هنگام اعلام نظر شما ، صفحه اینستاگرام شما را نیز به تبلیغ برسانند .

 

9 ــ به روزرسانی بیوگرافی :

شما می توانید برای بالا بردن فالوور در اینستاگرام خود اطلاعات دقیق خود را به پروفایل و بیو گرافی خود اضافه کنید . این اطلاعات می تواند حتی چیز هایی مانند اطلاعات تماس ، وب سایت  و ایمیل شما نیز باشد . این کار باعث می شود تا مخاطبان در صورت خواندن بیوگرافی شما علاقه بالایی به فالو کردن شما پیدا کنند .

 

10 ــ دنبال کردن افرادی که با شما وجه اشتراک دارند :

شما می توانید برای افزایش فالوور اینستاگرام خود . افرادی را دنبال کنید که با شما وجه اشتراک بالایی دارند . این کار باعث می شود تا دنبال کننده های این افراد صفحه اینستاگرام شما را نیز ببیند و آن را فالو کنند .

 

11 ــ عکس با کیفیت :

برای افزایش فالوور اینستاگرام، می توانید برای استوری در اینستاگرام و پست در اینستاگرام از عکس های با کیفیت استفاده کنید .

زیرا استفاده از این عکس ها برای استوری در اینستاگرام و پست در اینستاگرام باعث تاثیر گذاری بالا روی مخاطبان و ایجاد پیام مثبت برای آنها می شود .

 

12 ــ شرکت در رخ دادهای عمومی :

یکی از مواردی که می تواند باعث جلب توجه مخاطبان به شما و افزایش فالوور اینستاگرام شما شود . شرکت در رخ دادهای عمومی است . یعنی شما می توانید با توجه به مراسم های خاص و رخ داد های عمومی باعث جلب توجه مردم شوید .زیرا این موضوع در ایران از بازدهی بالایی برخوردار است .

برای مثال شما می توانید عید های مختلف را تبریک بگویید یا برای رخداد های عمومی متفاوت پیام های تبریک منتشر کنید . این کار باعث می شود تا بتوانید برای افزایش فالوور اینستاگرام خود ارتباط خوبی با مخطبان پیدا کنید .

شبکه اینستاگرام صفحه اینستاگرام پست در اینستاگرام افزایش فالوور اینستاگرام بالا بردن فالوور در اینستاگرام

13 ــ تاثیر بالای ویدیو :

یک قابلیت بسیار مهم در اینستاگرام ویدیو های 15 ثانیه ای است این ویدیو ها می توانند مطالب مورد نظر شما در کمتر از 15 ثانیه به مخاطبان انتقال بدهند . شما می توانید برای بالا بردن فالوور در اینستاگرام از این ویدیو ها استفاده کنید .

زیرا این ویدیو ها در شبکه اینستاگرام توانایی ایجاد ارتباط زنده را دارند . یعنی باعث می شوند تا صفحه اینستاگرام شما از حالت ساکت و بدون صدا و با تصویر های ساکن بیرون بیاید . و مقداری پروفایل زنده برای جلب توجه مخاطبان در پروفایلتان قرار بگیرد .

14 ــ ایجاد رقایت در صفحه اینستاگرام :

اگر قسط به بالا بردن فالوور در اینستاگرام دارید . می توانید کاربران به شرکت در رقابت ، بحث ها ، مسابقات صفحه اینستاگرام خود تشویق کنید . این گونه کار ها در سبکه اینستاگرام می تواند عامل بسیار مهمی برای افزایش فالوور اینستاگرام شما و محبوبیت اینستاگرام باشد .

 

15 ــ  اتصال فیس بوک به صفحه اینستاگرام :

شما می توانید با وصل کردن پروفایل فیس بوک خود به صفحه اینستاگرام خود باعث بالا بردن فالوور اینستاگرام خود شوید . برای این کار به راحتی می توانید پست های مشابهی را در شبکه های اجتماعی متفاوت مثل شبکه اینستاگرام و شبکه فیس بوک منتشر کنید . و آنها را باهم ارتباط دهید . در نتیجه این ارتباط باعث می شود تا مخاطبان فیس بوک و شبکه های اجتماعی دیگر به سمت صفحه اینستاگرام شما هدایت شوند .

 

16 ــ استفاده از شبکه اینستاگرام برای نظر دهی :

هنگامی که در بلاگ خود از شبکه اینستاگرام برای درج نظرات استفاده کنید ، صفحه اینستاگرام شما مانند یک لینک در محتوای بلاگ شما بین مخاطبان دیگر پخش می شود . و این باعث می شود تا مخاطبان برای درج نظر به صفحه اینستاگرام شما هدایت شوند . در نتیجه در صورت علاقه مندی مخاطبان به صفحه اینستاگرام شما باعث بالا رفتن فالوور در اینستاگرام شما می شوند .

همچنین شما از این راه می توانید با نویسنده های دیگر و وب سایت های دیگر در صفحه اینستاگرام خود ارتباط برقرار کرده و فالوورهای شما تشکیل شده از افراد موفق که دارای وجه اشتراک با شما هستند ، باشد .

استوری در اینستاگرام

17 ــ تشکر از افراد دیگر :

شما می توانید برای جلب توجه دیگران و افزایش فالوور اینستاگرام خود از افرادی که پیام های شما را لایک می کنند قدر دانی کنید ، از نظراتی که برای شما ارائه داده می شود حتی اگر دلخواه شما نیست . تشکر کنید .

این کار می تواند باعث شود تا شما در بین مخاطبان خود محبوب شوید . و آنها تمایل به پخش کردن اسم کاربری شما و انجام اقداماتی برای افزایش فالوور اینستاگرام شما داشته باشند . در واقع می توان گفت این کار نه تنها باعث ایجاد یک رابطه دوستانه و قوی بین شما و مخاطبان شود بلکه باعث می شود تا این مخاطبان شما را برای بالا بردن فالوور اینستاگرام پشتیبانی کنند . و دوباره برای تشکر بیشتر شما دست به لایک کردن دیگر پست ها و نظر دهی بیشتر بزنند .

 

18 ــ دوری از مطالب بی محتوا :

هنگامی که شما برای بالا بردن فالوور اینستاگرام خود از روش اسپم و مطالب بی محتوا استفاده کردید . این را مطمن باشید که فالوور های شما به زودی شما را آنفالو می کنند . همچنین ممکن است به دوستان خود نیز پیشنهاد کنند تا شما را آنفالوکنند . به همین دلیل به شما پیشنهاد می شود تا در صفحه اینستاگرام خود صادقانه رفتار کنید و شفاف با مخاطبان خود برخورد کنید . این باعث می شود تا از خودتان در پیش مخاطبان خود نام خوبی برجای بگذارید . و در نهایت این باعث می شود تا صفحه اینستاگرام شما با افزایش فالوور اینستاگرام به مقدار زیاد روبه رو شود .

 

19 ــ  تهیه لیست مطالب مفید :

همانطور که گفتیم ارسال پیام ها و تصاویر با کیفیت در اینستاگرام به مقدار زیادی اهمیت دارد . اما با توجه به اینکه شما نمی توانید تمام 24 ساعت روز خود و یا تمام روزهای هفته خود را در اینستاگرام وقت خود را بگذرانید بهتر است یک لیست از موضوعات جذاب تهیه کنید .

و در این مواقعی که زمان کافی ندارید یا مطالب با کیفیتی برای ارسال ندارید ، این لیست را در صفحه اینستاگرام خود ارسال کنید . لیست این موضوعات می تواند تسکیل شده از اخبار های متنوع ، آموزش ، یا حتی مقاله های متنوع باشد .

 

20 ــ  پیشنهاد های ویژه تنها برای دنبال کنندگان :

اگر به دنبال بالا بردن فالوور در اینستاگرام هستید برای دنبال کننده های هدایای ویژه قرار بدهید . برای مثال شرکت هایی مانند کوکاکولا ، دیجی کالا و… برای بالا بردن فالوور در اینستاگرام خود هدایایی برای فالوور های خود قرار می دهند . این هدایا می تواند تشکیل شده از بن های تخفیف برای فالوور ها باشد .

حتی اگر دارای کسب و کار ویژه در اینستاگرام هستید . می توانید مسابقاتی در صفحه اینستاگرام خود راه اندازی کنید . و برای ارائه جوایز کابران را تشویق به شرکت در آن بکنید . این کار باعث می شود تا فالوور های شما مسابقات شما و هدایای شما را به دیگر دوستانشان معرفی بکنند . و باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما در مدت زمان کمی شوند .

همچنین برای ترغیب مخاطبان خود برای دنبال کردن شبکه اینستاگرام شما ، صفحه اینستاگرام خود را از وب سایت خود مجزا کنید .

 

21 ــ پست عکس های جذاب :

در واقع می توان گفت برای بالا بردن فالوور اینستاگرام باید عکس هایی را در صفحه اینستاگرام خود پست کنید . که در خور اینستاگرام باشند . این عکس ها می توانند عکس های جذابی باشند که توانایی ترغیب کاربران را برای فالو کردن شما داشته باشند . همچنین کاربران با دیدن عکس های خیلی چذاب ترغیب به نظر دهی درباره این عکس ها و شرکت در گفتوگو های شما می شوند .

نکته مورد نظر درباره عکس هایی که شما در صفحه اینستاگرام خود پست می کنید ، حرف های شما است . به زبان دیگر می توان گفت . پست در اینستاگرام سناریو شما در اینستاگرام هستند .که با دیگر افراد به اشتراک گذاشته می شوند . پس برای انتخاب پست در اینستاگرام و عکس در اینستاگرام دقت زیادی به خرج بدهید .

مواردی که می تواند باعث جذابیت پست در اینستاگرام شما شود :

 

  • از محصولات ، کارکنان ، شهرستانی که در آن کار می کنید و… برای کسب و کار خود عکس بگذارید .

 

  • برای عکس هایی که برای پست در اینستاگرام استفاده می کنید ، توضیحات اضافه کنید . تا بتوانید از طریق توضیحات برای پست در اینستاگرام با مخاطب های خود تعاملب رقرار کنید. زیرا اگر عکس هایی که برای پست در اینستاگرام استفاده می کنید . نتواند به سرعت توجه مخاطب را به خودش جلب کند . مخاطب پست در اینستاگرام بعدی را نگاه می کند .

 

  • در عکس هایی که برای پست در اینستاگرام یا استوری در اینستاگرام استفاده می کنید . با استفاده از فیلتر های مختلف و اضافه کردن شارپ تغییر ایجاد کنید . تا بتوانید در این عکس ها بهبود ایجاد کنید .

 

  • از ابزارهایی مانند picsArt ،   A Beautiful Mess ،  VSCO Cam ،  Photoshop Express استفاده کنید . این برنامه می توانند به شما این امکان را بدهند که عکس هایی که برای پست در اینستاگرام یا استوری در اینستاگرام استفاده می کنید . با بهترین جلوه به نشر برسند . و باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما شوند .

 

  • برای پست در اینستاگرام از هشتگ های معروف و خوب استفاده کنید .

 

22 ــ  مخاطبان خود را بشناسید :

برای بالا بردن فالوور در اینستاگرام خود باید مخاطبان خود را بشناسید . منظور از شناختن مخاطبان خود صرفا شناخت شخصی این مخاطبان نیست . بلکه منظور شناخت علایق مخاطبان صفحه اینستاگرام خود است . شما برای افزایش فالوور اینستاگرام ، افزایش لایک اینستاگرام و… باید بدانید مخاطبان صفحه اینستاگرام شما به چه چیزهایی علاقه دارند . تا بدانید از چه نوع پست در اینستاگرام برای جلب رضایت آنها استفاده کنید .

همچنین باید با مطالعه رفتار آنها متوجه شوید چه زمان ، موقع درستی برای گذاشتن پست است . و مخاطبان شما در چه زمان هایی نسبت به پست در اینستاگرام یا استوری در اینستاگرام شما بیشتر واکنش نشان می دهند .

شما می توانید برای مطالعه رفتار مخاطبان صفحه اینستاگرام خود نسبت به پست در اینستاگرام یا استوری در اینستاگرام از Statigram  استفاده کنید .

 

فالوور اینستاگرام صفحه اینستاگرام بالا بردن فالوور در اینستاگرام افزایش فالوور اینستاگرام پست در اینستاگرام

 

بالا بردن فالوور در اینستاگرام به صورت پولی :

هنگامی که شما نمی توانید زمان کافی برای بالا بردن فالوور در اینستاگرام خود بگذارید . اما خواستار مقدار زیادی افزایش فالوور اینستاگرام هستید . می توانید از روش های پولی استفاده کنید . در این روش ها شما با پرداخت مبلغی با کمترین زمان فالوور اینستاگرام سفارش داده شده را دریافت می کنید .

در این روش شما می توانید از سایت های خرید فالوور اینستاگرام ، فالوور اینستاگرام ، لایک اینستاگرام ، کامنت اینستاگرام و… را خریداری کنید . اما نکته مورد نظر درباره خربد فالوور اینستاگرام معتبر بودن سایت خرید شما است . به همین دلیل پیشنهاد می شود قبل از خرید خود حتما تحقیقات کامل انجام بدهید .

همچنین در صورت خرید فالوور اینستاگرام پیشنهاد می شود . که فالوور فیک خریداری نکنید . زیرا فالوور فیک درست است که ارزان است اما بهصفحه اینستاگرام شما آسیب می زند . و قدرت تعامل با شبکه اینستاگرام شما را ندارد . اما اگر شما برای خرید فالوور در اینستاگرام خود از فالوور واقعی استفاده کنید . با اینکه از قیمت بیشتری برخوردار است . اما بسیار سود کرده اید .

زیرا فالوور واقعای اینستاگرام قدرت تعامل با شما را دارند . و به صفحه اینستاگرام شما صدمه ای وارد نمی کنند .

 

 

صفر تا صد اینستاگرام :

 

1 ــ اولین کاری که برای داشتن یک صفحه عالی و غنی از فالوور در اینستاگرام باید انجام بدهید . ایجاد یک پروفایل عالی در اینستاگرام است . برای این کار شما باید پروفایل اینستاگرام خود را سفارش سازی کنید . یعنی خود را پروفایلتان به صورت کامل به مخاطبان توضیح بدهید . و از مطالبی استفاده کنید که مخاطب نسبت به فالو کردن شما ترغیب شود .

برای این کار باید با استفاده از پروفایل اینستاگرام خود به آنها اطمینان این را بدهید . که شما کاربری قابل تشخیص و قابل جستوجو هستید . برای مثال اگز صاحب کسب و کاری هستید برای اسم کاربری کسب و کار خود ، از اسمی استفاده کنید که قبلا مورد استفاده قرار گرفته نشده باشد .

یا حتی اگر نام کسب و کار شما توسط اشخاص دیگر مورد استفاده قرار گرفته است . آن را به کل عوض نکنید بلکه اسم اصلی کسب و کار خود را قسمت اول نام کاربری نگه دارید . و قسمتی به این نام اضافه کنید . تا در هنگام سرچ کاربران بتوانند به راحتی صفحه اینستاگرام شما راپیدا کنند .

 

راهنمای درست کردن پروفایل اینستاگرام :

 

نام کاربری :

نکته مورد توجه قرار گیری نام کاربری شما به صورت کامل در فیلد است . برای این کار شما باید دکمه دندانه دار یعنی تنظیمات را که در پایین پروفایل شما قرار دارد را کلیک کنید و سپس ios را انتخاب کنید . با این کار شما می توانید تنظیمات پروفایل خود را انجام بدهید .

برای انجام تنظیمات پروفایل خود مطمن شوید که پروفایل اینستاگرام شما یک پروفایل اینستاگرام عمومی است . و حساب خصوصی خاموش است .

عکس پروفایل :

یک عکس پروفایل اینستاگرام انتخاب کنید که برند شما یا خود شما را برای دیگر کاربران معرفی کند . برای مثال می توانید برای شرکت یا کسب و کار خود از یک لوگو استفاده کنید . یا می توانید برای صفحه اینستاگرام خودتان  عکس چهره خودتان استفاده کنید .

بیو :

سپس شما در قسمت بیو می توانید توضیحاتی مربوط به خود برای مخاطبانتان قرار بدهید . این اطلاعاتمی توانند اطلاعاتی مفید و لذت بخش یا علمی و آموزنده که بیان گر شما یا برند شما هست ، باشد .

درواقع اطلاعاتی که در قسمت بیو گذاشته می شود به دیگران اجازه می دهد تا اطلاعات بیشتری از اینکه شما چه کسی هستید یا چه کاری را انجام میدهید . داشته باشند . این اطلاعات می توانند دلایل مختلفی را برای اینکه مخاطب شما را دنبال کند در خود جای بدهند . و باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما شوند .

اگر شما دارای وب سایت هستید . می توانید در قسمت بیو یک لینک از سایت خود اضافه کنید . تا مخاطبان بتوانند وب سایت شما را مشاهده کنند . و از شما اطلاعات بیشتری برای اطمینان دریافت کنند .

اعلان ها:

در نهایت تنظیمات شما می توانید اعلان های خود را فعال کنید در این صورت هنگامی که دوستان شما پست در اینستاگرام یا استوری در اینستاگرام به اشتراک می گذارند صفحه اینستاگرام به شما اطلاع می دهد . تا آن را مشاهده کنید .

همچنین اگر دنبال کننده های اینستاگرام شما برایتان کتمنت بگذارند .شبکه اینستاگرام از طریق اعلان به شما اعلام می کند . و این مزیت را ایجاد می کند که شما بتوانید با سرعت بسیار بالا به کامنت مورد نظر پاسخ بدهید .

برای فعال کردن اعلان تنها کافی است در قسمت تنظیمات برای تمامی دسته های موجود اعلان های خود را روشن کنید .

 

2 ــ تولید محتوا :

بیشتر افرادی که از شبکه اینستاگرام استفاده زیاد دارند . صفحه اینستاگرام پرطرفداری دارند از افرادی برای مدیریت صفحه اینستاگرام خود استفاده می کنند . زیرا نمی توانند برای مدیریت عالی صفحه اینستاگرام خود و افزایش فالوور اینستاگرام خود تمام وقت خود را بگذارند .

البته توصیه می شوند برای مدیریت پروفایل اینستاگرام خود تنها یک یا دو نفر ادمین کار استخدام کنید . و مطمن باشید که می توانند تمامی ویژگی های مفید اینستاگرام را پیج شما انجام بدهند .

اما اگر خودتان قسط به تولید محتوا برای صفحه اینستاگرام خود دارید این را به خاطر داشته باشید . که باید از مطالب صادقانه و شفاف استفاده کنید . همچنین در موارد بعدی راهنمای چگونگی ایجاد پست در اینستاگرام و استوری در اینستاگرام گفته شده است . می توانید از آنها استفاده کنید .

 

3 ــ عکس :

برای افزایش فالوور اینستاگرام خود باید در عکاسی مهارت ویژه داشته باشید . زیرا مخاطبان برای فالو کردن شما بعد از مشاهده پروفایلتان به انواع پست در اینستاگرام و استوری در اینستاگرام شما توجه می کنند .

همانطور که در مطالب قبلی گفته شد کیفیت عکس برای پست در اینستاگرام بسیار مهم است . به همین دلیل پیشنهاد می شود مطلبی که در زیر برای مهارت در عکاسی درج شده را به صورت کامل بخوانید . تا بتوانید با مهارت در عکاسی فالوورهای بیشتری به دست بیاورید .

 

مهارت عکاسی :

یک زمان = یک تمرکز :

همانطور که اینستاگرام یک برنامه است که توسط موبایل مورد استفاده قرار می گیرد . پس بیشتر عکس هایی که  برای پست در اینستاگرام و استوری در اینستاگرام گرفته می شود . نیز با برنامه موبایل است . سعی کنید برای عکاسی از موبایل های حرفه ای استفاده کنید . که دارای دوربین بسیار خوبی هستند .

شما برای عکاسی باید در یک بازه زمانی روی یک موضوع مشخص تمرکز داشته باشید . برای مثال اگر می خواهید از غذا عکس بگیرید . تنها روی غذا تمرکز داشته باشید و از منظره عکس نگیرید . این باعث می شود تا مخاطب نیز توجهش به غذای موجود در عکس جلب شود.

دیدگاه های جدید و جذاب :

برای عکاسی باید دیدگاه های جالب پیدا کنید . و از موقعیت های مختلف برای عکاسی استفاده کنید . برای مثال اگز می خواهید از یک لوازم آرایشی ارگانیک عکس بگیرید . می توانید آن را در کنار چند میوه یا چند گل قرار بدهید . تا جذابیت بیشتری برای عکس ایجاد شود . و همچنین ارگانیگ بودن لوازم آرایشی از طریق عکس نمایان گر شود .

جستوجوی تقارن :

برای جذابیت عکس ها از تقارن استفاده کنید . برای مثال اگر می خواهید از یک وسیله به رنگ سفید عکس بگیرید . آن را روی محیط به رنگ سیاه به نمایش بگذارید . تا این تقارن بتواند باعث نمایش بهتر وسیله شما در عکس شود .

ضبط جزئیات کوچک :

در عکس های خود برای پست در اینستاگرام تمامی جزئیات کوچک را هم حتی ضبط کنید . این باعث می شود تا توجه مخاطبان به عکس شما جلب شود .

ویرایش :

پس از اینکه عکس را گرفتید از ویرایشگر برای بهبود عکس استفاده کنید . در ابتدای متن به چند ویرایش گر عالی برای پست در اینستاگرام و استوری در اینستاگرام اشاره شده است .

 

4 ــ پست در اینستاگرام :

هنگامی که پروفایل اینستاگرام خود را به صورت کامل ایجاد و بهینه سازی کردید . شروع به پست گذاری کنید . شما برای اینکه بتوانید با افزایش فالوور در اینستاگرام خود روبه رو شوید باید حداقل 15 پست در صفحه اینستاگرام خود موجود داشته باشید .

زیرا برای بالا بردن فالوور در اینستاگرام بهتر است مخاطبان هنگامی که به صفحه اینستاگرام شما هدایت می شوند با  تعداد زیادی از عکس های عالی شما رو به رو شوند . تا اینکه مقدار محدودی از این عکس ها را شبکه اینستاگرام شما مشاهده کنند . با تعداد بالای پست های شما مخاطب از فعالیت بالای شما در اینستاگرام مطمن می شوند .

برای پست در اینستاگرام در صفحه اینستاگرامتان عکس هایی که در یک بازه زمانی و یک تارخ از خود انداخته اید را در یک پست به نمایش بگذارید . و برای گذاشتن پست های خود برنامه ریزی داشته باشید . برای مثال هنگامی که به تعطیلات می روید . عکس های خود را پست کنید.

طبق تحقیقاتی که انجام شده است . بهترین زمان برای پست در اینستاگرام پنجشنبه و دوشنبه است . زیرا اگر در این دو روز در اینستاگرام خود پست بگذارید . می توانید با افزایش فالوور اینستاگرام خود روبه رو شوید .

افزایش فالوور اینستاگرام صفحه اینستاگرام شبکه اینستاگرام پست در اینستاگرام افزایش فالوور اینستاگرام بالا بردن فالوور در اینستاگرام

ساعت پست در اینستاگرام :

از لحاظ ساعت پست گذاری نیز شما می توانید هر زمان به جز ساعت 3 تا 4 بعد از ظهر عکس بگذارید . برای پست در اینستاگرام هدف گذاری کنید . برای مثال برای انتشار پست خود منطقه ای را در نظر بگیرید . که می تواند بازارهدف شما را تشکیل بدهد . تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید .

البته استفاده از اینستاگرام برای کسب و کار های مختلف متنوع است . و شما نیز باید نسبت به نوع کسب و کار و صفحه اینستاگرام خود تحقیق کنید . تا بفهمید چه ساعتی برای انتشار پست در اینستاگرام شما مناسب است . برای مثال بعضی از سب و کار ها از ساعت 2 صبح تا 5 بعد از ظهر ساعت طلایی خود را پست در اینستاگرام و استوری در اینستاگرام دارد . اما ممکن است یک کسب و کار در ساعت 7 بعد ازظهر ساعت طلایی خود برای پست در اینستاگرام داشته باشد .

 

5 ــ سازماندهی مطالب :

مطالبی را که در اینستاگرام خود نشر می کنید سازماندهی کنید . برای این کار می توانید یک آدرس ایمیل برای کارمندان خود ایجاد کنید . تا بتوانند عکس ها ، ویدیو ها و محتواهی مربوط به کسب و کارتان را برایتان ارسال کنند . و در آنجا موارد مورد علاقه تان را انتخاب کنید . و در صفحه اینستاگرام خود به عنوان پست در اینستاگرام یا استوری در اینستاگرام به نشر برسانید .

 

6 ــ کپشن گذاری :

برای اینکه پست های خوب در صفحه اینستاگرام خود ایجاد کنید . و بتوانید به بالا بردن فالوور در اینستاگرام دست پیدا کنید . یکی از بهترین راه ها را می توان کپشن گذاری دانست . شما می توانید برای برای پست های خود کپشن های عالی بنویسید تا با اشتراک گذاری محتوای خود در سبکه اینستاگرام فالوور های زیادی را جذب کنید .

یکی از راه هایی که بتوانید کپشن های پرزرفدار ایجاد کنید . ترکیب کپشن مورد نظرتان با نام یک فرد مشهور است . برای مثال شما می توانید با استفاده از ترکیب یک اسم با نام یک فرد مشهور یا یک برند مشهور باعث ایجاد صمیمیت و نزدیکی افراد با پست خود شوید .

همچنین می توانید در کپشن های خود مخاطبان خود را تشویق کنید . برای مثال می توانید از مخاطبان خود بخواهید اگر مطالب شما مورد علاقه آنها بوده است . دوربار ضربه بزنند و نسبت به محتوای شما نظر دهی کنند .و یا کانت بگذارند .

 

7 ــ هشتگ گذاری کنید :

برای بالا بردن فالوور در اینستاگرام همانطور که گفته شد هشتگ گذاری یکی ار بهترین راه های موجود است . هشتگ گذاری پست های شما را در دید مخاطبان بیشتری قرار میدهد. تا این مخاطبان شما را دنبال کنند و بتوانند درباره شما اطلاعات بیشتری جذب کنند .

برای اینکه بفهمید چه هشتگ هایی برای کسب و کار شما مورد استفاده است . سعی کنید پست های مربوط به کسب و کار خود را نگاه کنید . و درباره هشتگ گذاری آنها مطالعه کنید .

برای مثال اگر کسب و کار شما دیجیتال مارکتینگ است . هشتگ هایی مانند # دیجیتال _ مارکتینگ  # ترفندهای _ دیجیتال _ مارکتینگ  # اینترنت _ مارکتینگ  می توانند مورد استفاده شما قرار بگیرند .

همچنین اگر دارای یک برند . یا یک شرکت خاص هستید حتما از نام شرکت و برند خود در هشتگ های خود استفاده کنید . این کار باعث می شود تا بعد از گذشت زمان نام شرکت یا برند شما به عنوان یک هشتگ معروف شناخته شود . و مورد جستوجو قرار بگیرد .

فیلم های برتر سال 2020

http://https://www.uomi.ir/sara/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2020/http://www.uomi.ir/sara/%d9%81%d8%a7%d9%…8%a7%db%8c%d8%b4/

https://www.uomi.ir/sara/%d9%81%d8%a7%d9%…8%a7%db%8c%d8%b4/


خوشت اومد؟ با دوستات به اشتراک بذار!

6

عکس العمل شما درباره این مطلب چی بود؟

خسته کننده/تکراری خسته کننده/تکراری
0
خسته کننده/تکراری
چی!؟ چی!؟
0
چی!؟
جالب جالب
5
جالب
علمی علمی
4
علمی
اوه اوه
0
اوه