فیلم های برتر سال 2020

ــ The Invisible Man اولین فیلمی را که به عنوان برترین فیلم سال 2020 شناخته شده است . می توان فیلم The Invisible Man  معرفی کرد . این فیلم به کارگردانی لی ونل ساخته و اکران شده است . از بازیگرانی که در این فیلم هنر خود را نمایش داده اند می توان به الیزابت ماس ، استورم رید ، الیور جکسون کوهن ، آلدیس هاج و هویت دایر اشاره کرد16 min


16
فیلم

فیلم های برتر سال 2020:

 

1 ــ The Invisible Man

اولین فیلمی را که به عنوان برترین فیلم سال 2020 شناخته شده است . می توان فیلم The Invisible Man  معرفی کرد . این فیلم به کارگردانی لی ونل ساخته و اکران شده است .

از بازیگرانی که در این فیلم هنر خود را نمایش داده اند می توان به الیزابت ماس ، استورم رید ، الیور جکسون کوهن ، آلدیس هاج و هویت دایر اشاره کرد.

 

برای طراحی این فیلم لی ونل با توجه به هنر و سابقه ای که داشت توانست به راحتی استودیو های فیلم سازی را تحت تاثیر خود قرار بدهد . و به صورت کامل مسئولیت نوشتن این فیلم نامه و کارگردانی آن را برعهده گرفت . او اعلام کرد که این فیلم اقتباسی متفاوت نسبت به فیلم های دیگر خواهد بود .

این فیلم را می توان به عنوان یکی از جدیدترین فیلم های سال 2020 دانست. که با وجود اینکه تازه روی پرده سینما رفته است . توانسته نقد های مثبت بسیار زیادی را نسبت به خود جذب کند .

این فیلم توانست با توجه به الگوی بسیار عالی که برای بازسازی از آثار کلاسیک و ترسناک داشت .به عنوان اولین فیلم ترسناک موفق سال 2020 در جهان شناخته شود .

فیلم

خلاصه ای از داستان :

در این فیلم جانی دپ به عنوان یکی از برترین بازیگران است و که در اول فیلم نقش یک مرد نامرئی را بازی می کند . اما می توان تمرکز بازی این فیلم را روی نقش سیلیا کاس که توسط بازیگر ماهر الیزابت ماس بازی شده است دانست .

سیلیا کاس در این فیلم بعد از ارتباط ناخوشایندی که با یک دانشمند بسیار نابغه اما شرور دارد . مخفی می شود . پس از مخفی شدن سیلیا شوهرش خودکشی می کند و میمیرد . اما سیلیا که شوهرش را به عنوان مردی نامرئی می بیند . به مرگ وی شک می کند و می خواهد ثابت کند که شوهرش نمرده و زنده است .

پس از مدتی که سیلیا در حال تلاش برای اثبات زنده بودن شوهرش است . تا آستانه فروپاشی عصبی می رود و حالت های عصبی بسیاری را در برمیگرد . سیلیا برای دفاع از خود در برابر مرد نامرئی هر کاری می کند .

فیلم

 

 

2 ــ Onward   :

این فیلم را می توان به عنوان بهترین انیمیشن سال 2020 معرفی کرد که با کارگردانی دن اسکنلون ساخته شده و به اکران رسیده . دن اسکنلون این انیمیشن را دومین تجربه کارگردانی خود معرفی کرده است .

دن اسکنلون زمانی که یک ساله بوده پدرش را از دست داده است و همیشه برایش یک سوال وجود دارد که پدرش را چگونه و چرا از دست داده است . به همین دلیل این انیمیشن را به عنوان یک تجربه شخصی برای خود معرفی کرده . و گفته است که این انیمیشن جوابی را می تواند در برابر سوال های بی پاسخم رقم بزند .

این فیلم را می توان تجربه ای برای صداپیشگانی نظیر تام هلند ، کریس پرت ، اکتاویا اسپنسر و لوئی درایفوس دانست .

این فیلم را در سال 2020 به عنوان یکی ار احساسی ترین اثار های پیکسار معرفی شده است .به صورتی که افرادی که این فیلم را تماشا می کنند به رحتی گریه کرده . و با فیلم همدلی می کنند .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

این انیمیشن داستان دو برادر با نام های بارلی  و ایان که از نژاد الف ها هستند به نمایش می گذارد . در این داستان بارلی برادر کوچک تر است که شخصیتی بسیار خجالتی دارد و با زندگی در حومه شهر در خیال های خود دنیایی فانتزی و رویایی را ساخته  که درآن روزهای خود را سپری می کند و ایان برادر بزرگ تر است .

در این داستان این دوبرادر پدر خود را از دست داده اند . و به برای یافتن پدرشان در جهانی دیگر در تلاش هستند . پس تلاش های فراوان این دو برادر موفق می شون تا به وسیله یک چوب جادویی بخشی از پدرشان را زنده کنند .

اما نکته این است که برای زنده کردن باقی بدن پدرشان تنها 24 ساعت وقت دارند تا بتوانند جادو را کامل کنند .

 

فیلم

 

3 ــ A Quiet Place :  Part2   :

این فیلم را می توان به عنوان یکی بهترین فیلم های ترسناک 2020 معرفی کرد که با کارگردانی جان کرازینسکی ساخته شده و اکران رسیده است .

در این فیلم بازیگرانی همچون میلیسنت سیموندر ، امیلی بلانت ، نوآ جوپ ، کیلین مورفی و جایمن هانسو هنر خود را با جهان به نمایش گذاشته اند . که ادامه داستان خانواده ابولت در فیلم A Quiet Place  بازی میکنند .

فیلم

خلاصه ای از داستان :

این فیلم دنیای اخرالزمانی را به نمایش میگذارد . انسان ها توسط موجوداتی بسیار ترسناک شکار شده و قربانی می شوند . در این دنیا تنها راه نجات از این موجودات سکوت شناخته شده است .

اما در بین تماامی سکوت ها خانواده ابولت محل زندگی خود را ترک می کنند و به دنبال سر پناهی جدید هستند تا بتوانند از خطراتی که این دنیا برایشان رقم می زند ، در امان باشند .

در این راه با دو شخصیت انسانی جدید آشنا شده .که توسط بازیگرانی همچون کیلین مورفی، جایمن هانسو به نمایش گذاشته می شود . این شخصیت ها در کنار خانواده ابولت برای کمک قرار میگیرند . اما جای شک وجود دارد که آیا این افراد واقعا قسط کمک به این خانواده را دارند . یا به عنوان تهدیدی بسیار بزرگ برای این خانواده محسوب می شوند .

همچنین در قسمتی از این فبلم روز اولی که موجودات اخر الزمان به جهان حمله کرده. و انسان ها را قربانی خود می کنند به نمایش گذاشته می شود . در این صحنه حمله موجودات با صدای شکار قربانیان به نمایش گذاشته می شود . که کرازینسلی در این بخش از فیلم حضور دارد .

فیلم

 

4 ــ Mulan  :

این فیلم را می توان یک موفقیت تجاری از بازسازی لایو اکشن انیمیشن دانست .که در سال 2020 به کارگردانی نیکی کارو ساخته و به اکران رسید . این فیلم از روی انیمیشن کلاسیک مولان ساخته شده . اما تفاوت بسیار زیادی بین این فیلم و انیمیشن مولان وجود دارد . برای مثال در این فیلم برخی از شخصیت ها مثل موشو حذف شده است. و حتی می توان به موزیکال نبودن این فیلم نیز اشاره کرد .در این فیلم فضای بسیار جنگی اکشن  و حماسی جدی به نمایش گذاشته می شود .

در این فیلم بازیگرانی همچون لبو بیفئی ، جت لی ، گونگ لی ، جیسون اسکات لی و دانی ین هنر خود را برای جهان به نمایش گذاشته شده اند .

فیلم
خلاصه ای از این داستان :

در این فیلم داستان هوآ مولان گفته شده است . در این داستان امپراطوری کشور هوآ مولان مورد حمله کشوری مغول قرار گرفته است . و در اثر این حمله امپراطوری برای تمام کشور حکم صادر می کند . که از هر خانواده باید یک نفر برای جنگ به ارتش امپراطوری خدمت کند .

پدر مولان که مرد بیماری است که  در گذشته یکی از بزرگ ترین مبارزان چین بوده. و می خواهد طبق این حکم به جنگ برود و امپراطوری کشورش خدمت کند . اما هوآ مولان که پدر خود را بسیار دوست دارد تصمیم میگیرد. که به جای پدر خود به جنگ رفته و جای او برای امپراطوری چین بجنگد .

فیلم

 

5 ــ The New Mutants :

این فیلم ترسناک در سال 2020  در اثر کارگردانی جاش بورن ساخته شده ولی هنوز نتوانسته به اکران برسد . این فیلم اولین تیتر خود را در مهرماه سال 1396 برای جهان به نمایش گذاشت . در این فیلم بازیگرانی همچون سیی ویلیامز ، آنا تیلور جوی ، خنری زاگا ، بلو هانت ، چارلی هیتون و آلیس براگ هنر خود را به نمایش می گذارند .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

این فیلم نمایان گر تیمارستانی است که در حال نگهداری چند میوتنت جوان است . این میوتنت ها با تهدیدات جدی روبه رو هستند که برای مقابله و مواجه با این تهدید ها باید از تمام قدرت های خود استفاده کنند . داستان این فیلم هنوز هم به صورت کامل مشخص نیست . اما گفته می شود که این فیلم در اثر شخصیت ابر قهرمانی که دارد قرار است به عنوان یکی از برترین فیلم های ترسناک سال 2020 اعلام شود . و حتی دنباله ساخت این فیلم در قسمت های بعدی نیز پیش بینی شده است .

فیلم

 

6 ــ True History of the Kelly Gang  :

این فیلم را می توان یکی از فیلم هایی اعلام کرد که شانس بسیار زیادی برای حضور در فصل جوایز دارد . فیلم True History of the Kelly Gang   در سال 2020 با کارگردانی جاستین کورزل .و با حضور بازیگرانی قبیل جرج مکای ، راسل کرو ، شان کنان ، نیکلاس هولت ، جیکوب کالینز ، توماس مک کنزی ، چارلی هونام و کلاودیا کارون ، ساخته شد.

این فیلم را می توان اقتباسی از رمان از پیتر کری دانست که توانسته نقد های منفی و مثبت بسیاری را به خود جذب کند .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

این فیلم بیانگر داستان مردی با نام ند کلی و گروهش است که در استرلیا زندگی می کنند . این گروهی را می توان گروهی قانون شکن دانست که در حال تعقیب از طرف قانون هستند .

درواقع این فیلم را می توان بهره ای از اتفاقات و تعقیاب قانون از قانون شکنان در سال 1870 دانست .

فیلم

 

7 ــ black Widow  :

این فیلم نزدیک به یک دهه توانست مردم جهان را در انتظار اکران خود بگذارد . این فیلم را می توان بیان گر شخصیت مستقل بلک ویدو با کارگردانی کیت شورتلند و با بازیگری اسکارلت جوهانسون ، ریچل وایس ، دیوید هاربر و فورلنس پیو دانست . این فیلم را می توان اولین فیلم فاز چهارم از دنیای سینمایی مارول دانست .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

این فیلم بیانگر زندگی خانواده بلک ویدو است . در اول داستان این ناتاشا رومانف برای ماموریت شخصی که به او سپرده شده است .به جایی می رود . پس از پایان این ماموریت و بازگشت ناتاشا به خانه ، او و خانواده اش یعنی بلک ویدو ها که با نام های یلنا و ملینا در این فیلم هستند. برای به پایان رساندن کاری که از قبل باقی مانده بوده شروع به فعالیت می کنند .

 

8 ــ Spiral :

این فیلم را می توان یکی از برترین فیلم های سال 2020 دانست که با کارگردانی دارن لین بوسمن توانست به اکران برسد . فیلم نامه این فیلم از روی داستان کریس راک ایده گذاری شده است . و با حضور بازیگرانی همچون کریس راک ، ساموئل ال جکسون ، ماریسول نیکولز ، مکس مینگلا ساخته شده است .

فیلم

خلاصه ای از داستان این داستان :

درست است که از این فیلم اطلاعات دقیقی در دسترس نیست . اما گفته می شود که این داستان بیانگر دو بازه زمانی است و شخصیت های جکسون و راک در این فیلم به عنوان پدر و پسر اعلام شده اند . این پدرو پسر در دوبازه زمانی در این فیلم وارد بازی جیگساو می شوند و در این بازی طلسم شکنی می کنند .

این فیلم فیلمی ترسناک خوانده شده که با روزهای اوج خود فاصله کمی دارد .

فیلم

 

9 ــ F9

این فیلم نهمین قسمت فیلم Fast and Furious  است .که با کارگردانی جاستین لین و با حضور بازیگرانی همچون جان سینا ، وین دیزل ،. جوردانا بورستر ، میشل رودریگز ، تایریس گیبسون ، لوداکریس ، ناتالی امانوئل ،. شارلیز ترون و هلن میرن ساخته شده است .

این فیلم را می توان غیلمی نام گذاری کرد .که جنجالی ترین پشت صحنه فیلم دنیا را بر اثر جنگ و دعوا میان دو بازیگر وین دیزل و دواین جانسون داشته است . تا حدی که سرانجام این درگیری به نبود میشل رودیگز در قسمت نهم رسید.

این فیلم را می توان به عنوان  بزرگتزین فیلم اکشن سال 2020 که خشونت در آن با وضوح کامل نمایش داده شده معرفی کرد .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

اتفاقاتی که در این قسمت خواهد افتاد :

اولین قافلیگیری این قسمت را می توان. بازگشت هان از مرگ توسط بازی سانگ کانگ معرفی کرد . که قرار است .عدالت برای او در این قسمت اجرا شود .

در این قسمت دومینگ تورتو با برادرش روبه رو خواهد شد .

سایفر باز می گردد تا انتقام خود را از دام بگیرد .

برادر دام همراه با خواهرش میا تورتو در این قسمت حضور دارند و در حال تلاش هستند تا از قتل دوبرادر توسط یکدیگر جلوگیری کنند .

در این قسمت جیکوب تورتو را می توان قوی تر ، جوان تر و سریع تر از دام معرفی کرد. که گروهی از خلافکاران را مدیریت می کند . دام که برادر جیکوب است قسط به متوقف کردن تیم جیکوب را دارد . اما جیکوب به دلیل همکاری با سایفر بی منطق و دیوانه بار شکست ناپذیر شده است .

 

10 ــ باب اسنفجی : قسمت سوم ( The SpongeBob Movie : Sponge on the Run  ) :

باب اسفنجی را می توان شخصیتی دانست که در سال 2004 وارد سینما شد و حالا قسمت سوم داستان خود را در سال 2020 با کارگردانی تیم هیل و صداپیشگی افرادی قبیل تام کنی ، کلنسی براون ، راجر بومیاس ، کارولین لارنس ، مستر لارنس ، جیل تالی ، کبانو ریوز و رجی واتس ، به جهان ارائه کرده است .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

این قسمت از داستان باب اسفنجی بیانگر داستانی بسیار متفاوت ، اکشن ، با استایلی متفاوت است . ر این داستان باب اسفنجی حلزون خود گری را گم می کند . و قرار است برای پیدا کردن گری سفری را آغاز کند . در این سفر باب اسفنجی با دنیایی جدید با نام اتلانتیس مواجه می شود . و همچنین با شخصیت انیمیشنی جدیدی با نام سیج نیز آشنا می شود . این سفر ماجراجویی بسیار متفاوت برای باب اسفنجی رقم میزند که می توان از آن به بازی کیانو ریوز اشاره کرد .

فیلمفیلم

 

11 ــ Wonder Woman 1984  :

این داستان را می توان ادامه قسمت اول این فیلم که در سال 2017 به اکران رسید دانست .و حالا در سال 2020 ادامه این فیلم با کارگردانی پتی جنکینز و با بازی بازیگرانی همچون گل گدوت ،. کریستن ویگ ، کریس پاین ، کانی نیلسن ، پدرو پاسکال و رابین رایت ، ساخته شده و تاخیر 6 ماه به اکران خواهد رسید .

فیلم

خلاصه داستان این داستان :

در این فیلم پرنسس دیانا که زن شگفت اگیز نام گرفته است برای نجات دنیا همراه با استیو ترور که از مرگ بازگشته در برابر دشمن واندر وومن که چیتا و مکس نام گرفته اند به پا می خیزند . برنامه مقابله با این دونفر هنوز برای دیانا و استیو مشخص نیست زیرا احتمالی از همکاری چیتا و مکس در اول فیلم وجود ندارد .

فیلم

 

12 ــ  Candyman  :

این فیلم با کارگردانی نیا داکوستا و بازی بازیگرانی همچون تیونا پریس ، یحیی عبدالمتین دوم ، نیتن استورات جارت در سال 2020 ساخته شد . این فیلم به عنوان یک فیلم کلاسیک ترسناک با همکاری جردن پیل نام گذاری شده .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

این داستان زندگی دانشجویی را بیان می کند. که برای پروژه پایان نامه دانشگاه خود روی افسانه های محلی کار می کند . در بین انجام این پروژه نظرش روی یک افسانه کمدی من جلب می شود . این افسانه داستان پسری سیاه پوست را بیان می کند . که به عنوان یک برده زندگی می کند . در اثر یک مجازات دستش قطع شده و به جای دست خود قلاب دارد .

در ادامه این افسانه  پسر در عسل غلطندانده می شود .و با نیش زنبور  به قتل رسانده می شود . قتل وحشت آمیز این پسر باعث اتفاقی جادویی در این افسانه می شود . هرکسی که در آینه نگاه کند .و پنج بار کلمه کندی من را صدا بزند. ناگهان کندی من ظاهر می شود و کسی که او را صدا زده را به قتل می رساند .

فیلمفیلم

13 ــ Greyhound  :

بازیگر برتر این فیلم تام هنکس است .که توانسته به عنوان نامزد جایزه اسکار در جهان معرفی شود . همچنین خود تام هنکس فیلم نامه این فیلم را نوشته است . بر اثر وجود تام هنکس در این فیلم احتمال بسیار بالایی برای این فیلم وجود دارد .که بتواند در فصل جوایز شرکت داشته باشد .

از دیگر بازیگران این فیلم می توان به استیون گراهام ، راب مورگان ، الیزابت شو ، کارل گلوسمن ، لی نوریس ، رولفو ، مانوئل گارسیا اشاره کرد .

این فیلم در سال 2020 با کارگردانی آرون اشنادیر ساخته شده.

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

ابن فیلم بیانگر روزهای اولیه جنگ جهانی دوم است. که یک کاروان بین الکللی تشکیل شده. از 37 کشتی نیروی متفقین با رهبری بهترین کاپیتان موجود ، کاپیتان ارنست کراوس که تام هنکس نقش این کاپیتان را بازی می کند . در آمریکا است . این کاپیتان را می توان اولین فرمانده یک ناوشکن در آمریکا دانست . که می خواهد این کشتی ها را از شمال اضبانوس اطلس با رهبری خود عبور بدهد .

این کشتی ها توسط قایق های شکاری آلمان نازی تحت تعقیب هستند . و این کاپیتان وظیفه دارد تا نیروهای خود را از دست این کشتی ها نجات بدهد .

فیلم

 

14 ــ Soul  :

این انیمیشن را می توان انیمیشنی معرفی کرد . که توانسته بدون ارائه هیچ داستانی از خود و بدون ارائه هیچ تریلی از خود تنها و تنها به دلیل کارگردانی بیت داکتر به عنوان پرانتظار ترین انیمیشن سال 2020 معرفی شود .

زیرا تنها با توجه به کارنامه درخشانی که بیت داکتر در ساخت انیمیشن از خود ارائه می دهد .و با توجه به دو جایزه اسکاری که این کارگردان گرفته است .متوجه خواهیم شد که این انیمیشن نیز جذب جایزه خواهد کرد .همچنین بیت داکتر قبل از ساخت این انیمیشن دو انیمیشن دیگر ساخته که توانسته اند به عنوان برترین ، سرشناس ترین و محبوب ترین انیمیشن های جهان قرار بگیرند .

فیلم

خلاصه از این داستان :

در داستان این انیمیشن به زندگی شخصیتی با نام جو گاردنر اشاره می شود. که به عنوان یک معلم در گروه موسیقی دبیرستان فعالیت دارد . جو با اشتیاق بسیار فراوان در زندگی اش به نوازندگی می پردازد . این فرد علاقه بسیاری به تحقیق و صحبت درباره مرگ و دنیای پس از مرگ دارد . و برای اطلاع از دنیای پس از مرگ با قوم های زیادی صحبت می کند . تا بتواند اطلاعاتی را در این باره کسب کند . اما در نهایت درست همان زمان که در حال تحقیق درباره دنیای پس از مرگ است . جان خود را از دست می دهد و وارد دنیایی دیگر می شود .

در ادامه این انیمیشن به بررسی دنیای پس از مرگ می پردازد و نمایانگر سفر روح انسان پس از مرگ اوست .

فیلم

 

15 ــ Top Gun : Maverick   :

این فیلم را می توان یکی ار برترین فیلم های سال 2020 با کارگردانی جوزف کوشینسکی معرفی کرد . همچنین  بازیگران بسیاری قبیل تام کروز ، وال کلیمر ، جنبفر کانلی ،. گلن پاول ، اد هریس ، جان هم ، لوئیس پولمن ، مونیا باربارو ، چارلز پارنل ، جی الیس ، بشیر صلاح الدین ، دنی رامیرز ، منی جاسینتو در این فیلم هنر خود را با جهان به اشتراک گذاشته اند .

فیلم

خلاصه ای ازداستان :

در این داستان تام کروز که به عنوان رهبر گروهی جدید از خلبانان انتخاب شده است .برای آموزش آنها شروع به کار می کند . این خلبانان پس از آموزش های خود برای جنگ آماده می شوند و صحنه هایی از اکشن هوایی را به ارمغان می آورند .

فیلم

 

16 ــ In the Heights   :

این داستان بر اساس داستان یک تئاتر بسیار محبوب در جهان ساخته شده است .به همین دلیل این فیلم موزیکال به عنوان یکی از پر انتظار ترین فیلم های سال 2020 برای دریافت جوایز شناخته شده . که توسط کارگردانی جان ام . چو و با حضور بازیگرانی همچون آنتونی راموس .، کوری هاکینز ، ملیسا باررا ، لسلی گریس ، دافنه رابین ، اولگا مردیز و وگا ساخته شده است .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

این داستان سه روز را در محله لاتین واشینگتن هایتس در شهر نیویورک بیان می کند . این داستان در واقع زندگی مردی را در این سه روز نشان میدهد . که صاحب خوارو بار فروشی است و ارث بزرگی را به تازگی به دست آورده است . این مرد طبق احساسات خود متقاضی این می شود. که مغازه خود را ببندد .و همچنین خود را در جمهوری دومنینگن  بازنشسته کند .

این داستان در واقع تفاوت سطح اجتماعی را نشان میدهد . اینکه این مرد در هنگام فقر چگونه و در کجا زندگی می کرد .و حالا در طول سه روز در ثروت چه زندگی را برای خودش انتخاب می کند .

فیلم

 

17 ــ Free Guy   :

این فیلم را می توان نمایانگر یک بازی ویدیویی دانست .که پا سینما گذاشته است .و نسبت به فیلم هایی که در گذشته با الهام از روی بازی های ویدیویی ساخته شده اند .تفاوت بسیاری دارد و بسیار موفق عمل کرده است .

این فیلم با کارگردانی شاون لوی و با حضور بازیگرانی همچون رایان رینولدز ، جو کری ، جودی کومر ،. تایکا وایتیتی ، آنکارش آمبودکار ، لیل رل هاوری ، چنینگ تیتوم در سال 2020 ساخته شد. و در تاریخ 13 تیر ماه 1399 به اکران در سینما های جهان رسید .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

این داستان بیانگر زندگی شخصیتی با نام گای است  .که گوینده بانک است .و بسیار شخصیت افسرده و نا امیدی دارد . در واقع این شخصیت در این داستان یک NPC   است که در یک بازی ویدیویی زندگی می کند . و دنیای این بازی بسیار خنثی و نا امید کننده است .

در ادامه این داستان گای متوجه می شود. که در یک دنیای واقعی زندگی نمی کند. و در حال زندگی در یک بازی ویدیویی است . و این بازی در حالت تعطیلی قرار گرفته است . گای با کمک یک آواتار بازی سعی می کند .تا از تعطیلی بازی برای همیشه و خاموشی دنیای خود جلوگیری کند. و سازندگان این بازی را برای ادامه ساخت این بازی راضی کند . تا دست از تلاش نکشند.

این فیلم سبکی کمدی و اکشن دارد و بسیار سرگرم کننده و جذاب است .

فیلم

 

18 ــ Minions : The Rise of Gru  :

انیمیشن مینیون در سال 2015توانست. موفقیت بسیار بالا را به دست آورد . به همین دلیل ساخت قسمت های بعدی این انیمیشن به خصوص قسمت اخر این انیمیشن در سال 2020 عجیب نبوده .

از این انیمیشن انتظار می رود تا بتواند پرفروش ترین انیمیشن سال 2020 باشد . این انیمیشن در سال 2020 با کارگردانی .کیل بلدا و برد البسون با صداپیشگی افراد زیادی نظیر پی بر کافین ، استیو کارل ، تراجی پی ، میشل یئو و… اشاره کرد.

فیلم فیلم

خلاصه ای از این داستان :

در داستان این انیمیشن گرو میخواهد به یک گروه شرور بپیوندد . در واقع آرزو گرو را در این قسمت می توان پیوستن به این گروه شرور دانست . برای همین زمانی که یکی از اعضای گروه برکنار می شود . گرو تلاش می کند تا با تحت تاثیر قرار دادن این گروه توسط انجام یک دزدی وارد این گروه شود . گرو برای انجام این دزدی از چندتا مینیون های خود همچون استوارت ، کوین .، باب ، اتو کمک می گیرد تا بتواند این دزدی را در بهترین حالت ممکن به انجام برساند .

در این دزدی گرو موفق می شود تا سلاحی جدید را بسازد . با این سلاح گرو قسط دارد تا به شرور ترین انسان و خلافکار در دنیا تبدیل شود .

 

19 ــ Ghostbusters : Afterlife  :

این فیلم در سال 2020 با کارگردانی جیسون رایتمن ساخته شد . و با حضور بازیگرانی همچون یل راد ، مکنیا گریس ، فین ولفهارد ، بیل مری ، دن اکروید ، ارنی هادسون ، سیگورنی ویور ، الیور کویر ساخته شده و در تاریخ  20 تیر سال 1399 توانست در سینماها به اکران برسد.

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

در این داستان سی سال پس از قسمت اول این داستان نمایش داده می شود .که روح ها در حال آزاد شدن هستند . و خانواده ای که این داستان بر روی آنها تمرکز کرده است باید بتوانند با روح ها مقابله کرده و با آنها مبارزه کنند . در واقع پدر بزرگ این خانواده با روح ها مبارزه میکرده. و این خانواده قسط بر ادامه میراث پدربزرگو خود را دارند .

فیلم

 

20 ــ Tenet   :

این فیلم در سال 2020 توسط کارگردانی کریستوفر نولان با حضور بازیگرانی همچون جان دیوید ، رابرت پتینسون ، الیزابت دیبکی ، مایکل کین ، دیمیل کاپادیا ، آرون تایر ، کنت برانا ، .دیمیل کاپادیا ، آرون تایلر و جانسون ساخته شد و توانست در تاریخ 20 تیر 1399 به اکران برسد .

کارگردان این فیلم بیشتر به عنوان تولید کننده بلاک باسترهای تک قسمتی که به صورت اورجینال ساخته می شوند . شناخته شده است . بودجه این فیلم 200 میلیون دلار است . به همین دلیل این داستان را می توان یکی از پر هزینه ترین فیلم های سال 2020 دانست .

این فیلم شانس بسیار بالایی برای شرکت در فصل جوایز دارد . درواقع بسیاری معتقد هستند که این داستان به عنوان یک مجموعه ساخته خواهد شد و به صورت یک داستان تک قسمتی باقی نخواهد ماند .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

این داستان به عنوان یک داستان اکشن و جاسوسی معرفی شده است .که سفر در زمان را در بین خود جای داده است . در حال حاضر اطلاعات زیادی از این داستان در دسترس نیست .

فیلم

 

21 ــ The French Dispatch  :

این داستان با کارگردانی وس اندرسون و با حضور بازیگرانی همچون تیمونی شالامی ، فرانسیس مک دورمند ، بیل مری ، بنیسیو دل تورو ، تیلدا سوئینتن ، جفری رایت ، متیو آمالریک ،. ویلم دفو ، الیزابت ماس ، سیرشا رونان ، آدرین برودی در سال 2020 ساخته شده .و در تاریخ 3 مرداد سال 1399 توانست به اکران در سینماهای جهان برسد .

این داستان شباهت بسیاری با داستان The Grand Budapest Hotel دارد. که توسط همین کارگران ساخته شد و به اکران رسید . این کارگردان به دلیل نوع خاصی که در فیلم سازی خود به کار می برد شهرت خاصی پیدا کرده است . این کارگردان تمامی هنر خود را در این فیلم پیاده کرده است . تا جایی که افراد بسیاری اعتقاد دارند . که این فیلم قرار است در فصل جوایز شرکت کند. و برنده جایزه  باشد .

این داستان را می توان یکی از فیلم پر ستاره دانست که انتظار می رود بسیاری از بازیگران حتی برای لحظات بسیار کوتاه در این فیلم حضور داشته باشند .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

این داستان را می توان داستان نامه عاشقانه فرانسوی دانست. که برای خبرنگارانی در شعبه روزنامه نگاری آمریکا در شهر پاریس نوشته شده است . در این داستان اتفاقاتی که در قرن بیستم برای شهر پاریس رخ می دهد روایت می شود .

فیلم

 

22 ــ Jungle Cruise :

نکته ای جالب در سینما وجود دارد که بیان می کند فیلم دزدان دریایی کارائیب از روی یک پارک تفریحی آبی تولید شده است . و حالا دیزنی در حال تلاش است . تا از روی پارک تفریحی دیگر داسانی با نام جانگل کروز بسازد .

در واقع این داستان را می توان ترکیبی از دو داستان دزدان دریایی کارائیب و جومانجی دانست . که به کارگردانی ژاومه کویت ــ سرا ساخته شده . و بازیگرانی همچون دواین جانسون ، جک وایتهال ، جسی پلمونس ، امیلی بلانت ، انگار رامیرز ، پل جیامانی هنر خود را در این داستان با سینماهای جهان به اشتراک می گذارند .

این داستان قرار است به عنوان یک مجموعه بسیار پر فروش قرار بگیرد .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

در این داستان فرانک ، کاپیتان یک قایق در پارک تفریحی است که شروع به ماجراجویی برای پیدا کردن یک درخت جادویی می کند . فرانک در این ماجراجویی از برادر و دوستش لیلی نیز کمک میگیرد و آنها را نیز در این راه همراه خود می کند .

درختی که فرانک به دنبال آن است قدرت فابخشی دارد و بسیار ارزشمند است . این سه فرد برای پیدا کردن این درخت راه طولانی را پشت سر گذاشته و با حیوانات وحشی بسیاری نیز مواجه می شوند . همچنین در این داستان برای پیدا کردن درخت فرد دیگر که اهل آلمان هست نیز وجود دارد . که رقیب فرانک نامیده می شود .

فیلم

 

23 ــ Morbius   :

پس از موفقیتی که داستان مرد عنکبوتی در دنیای سینما به دست آورد حال سونی به دنبال گسترش یافتن دنیای مرد عنکبوتی در سینما است . به همین دلیل در سال 2020 شاهد اکران داستان Morbius  با کارگردانی دانیل اسپینوزا در سینما های جهان بودیم . که حضور بازیگرانی همچون جرد لتو ، مت اسمیت ، آدریا آرجونا ، تایریس گیبسون ، جرد هریس را به سینما نشان میدهد.

این داستان مقدار از داستان ونوم جدی تر به نظر می رسد و همچنین در یکی ار تریلر های فیلم مایکل کیتون در شخصیت آدریان تومز حضور پیدا می کند .

در واقع بسیاری براین ظر هستند که این داستان زمینه سازی برای تولید ساخت فیلم شش خبیث خواهد بود و این باعث می شود تا جرد لتو خاطرات تلخی را که از جوکر در ذهنش باقی مانده را فراموش کند و موربیوس را یکی از برترین فیلم های سال 2020 بداند .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

در این داستان دکتر مایکل موربیس در دوران کودکی خود به دلیل یک بیماری خودنریزی که بسیار نادر است در بستر مرگ قرار می گیرد . هنگامی که از این مرگ نجات پیدا می کند با گذشت زمان به یک دانشمند تبدیل می شود . که تلاش دارد تا جان خود را از این بیماری نجات بدهد . اما اینتلاش ها برای نجات خود به آزمایشی ختم می شود که این دانشمند را به یک خون آشام تبدیل می کند .

که موربیوس برای ایستادگی در این داستان به همراه اسپایدرمن انتخاب می شوند .

فیلم

 

24 ــ The Conjuring : The Devil Made Me Do It   :

اگر سال 2013 را مد نظر خود داشته باشید متوجه خواهید شد که پس موفقیتی که قسمت اول این داستان در سال 2013 به دست آور . توانست به یک مجموعه تبدیل شود . این فیلم ترسناک در سال 2020 با کارگردانی مایکل چاوز و با حضور پاتریک ویلسون ، سارا کاترین ، ویرا فارمیگا ، جولیان هیلیارد ، شارلین آمونیا ، شنون کوک ، استیسی جانسون ، زونی جن بلوینز ، توانست سومین قسمت خود را به سینما های جهان ارائه کند .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

در این قسمت شاهد بازگشت اد و لورن وارن هستیم که داستانی دلهره آور و گره خورده به ترور های متفاوت ، قتل های وحشت ناک را رقم خواهد زد . در واقع می توان گفت این قسمت از فیلم موجودی اهریمنی و ناشناخته را برای جهان کشف می کند و حتی این محققان ماورالطبیعه ( اد و لورن وارن ) نیز شوک زده می شود . و برای آنها نیز وجود این موجود غیر قابل درک خواهد بود .

این قسمت از داستان را می توان احساسی ترین مبارزه آنها معرفی کرد که برای روح یک پسر جوان کلید می خورد . در مبارز برای روح این پسر داستان محققان را به نقطه فراتر از هر مکانی که از قبل دیده بودند می برد . تا بتوانند در مکان و زمانی قرار بگیرند که یک فرد که مظنون به قتل است ادعا می کند که برای این قتل تحت کنترل نیروهای شیطانی بوده است و خود اراده ای نداشته .

فیلم

 

25 ــ The King Man :

این داستان قسمت یک خود را در سال 2014 به جهان معرفی کرد. و پس اکران قسمت دو این فیلم بسیاری از مردم این سوال در ذهنشان به وجود آمد . که کینگزمن چگونه به وجود آمده است ؟

چیزی که در قسمت اول به نمایش گذاشته نشده بود . به همین دلیل این داستان تصمیم گرفت تا پیش داستان خود را با عنوان پیش درآمد کینگزمن با کارگردانی متیو وان به جهان ارائه کند .

برای ساخت این داستان بازیگرانی همچون هری دکینسون ، جایمن هانسو ، رالف هانسو ، آرون تیلور ، جما آرترتون ، جانسون ، ریس ایفانز ، چالز دنس ، متیو گود ، دانیل برول ، استنثی توچی همکاری کردند . و هنر خود را با سینما های جهان به اشتراک گذاشتند .

فیلم

خلاصه ای از این داستان :

این داستان را می توان داستان پیش درآمد دنیای کینز من دانست که اولین سازمان اطلاعاتی مستقل در دولت ها را که با سرعت بسیاری به فعالیت مشغول هستند به نمایش می گذارد . این سازمان ماموریت های مختلفی انام میدهد تا بتوانند حمله های تروریستی را خنثی کنند . این فیلم اتفاقات خود را در دوران پس از جنگ جهانی اول آغاز می کند. و در داستان خود بنیانگذار کینگز من و شاگرد خود و اعضای گروه های دیگر را نمایش می دهد .

فیلم

 

https://www.uomi.ir/sara/%d9%81%db%8c%d9%…d8%a7%d9%84-2020/

فضا و رمز و رموز آن: 60 راز درباره فضا

http://www.uomi.ir/sara/%d9%81%db%8c%d9%…d8%a7%d9%84-2020/

فضا و رمز و رموز آن: 60 راز درباره فضا


خوشت اومد؟ با دوستات به اشتراک بذار!

16

عکس العمل شما درباره این مطلب چی بود؟

اوه اوه
0
اوه
:( :(
0
:(
⋋_⋌ ⋋_⋌
0
⋋_⋌
:)) :))
0
:))
3> 3>
0
3>
like like
0
like