فیلم های 2020 به اکران رسیده

ترین فیلم های 2020 را می توان فیلم فانتزی دولیتل معرفی کرد که درخشش دابرت داونی جونیز را نمایش می گذارد . در واقع این بازیگر را می توان به عنوان یکی از پولساز ترین بازیگران سنمای هالیود دانست . تنها و تنها حضور این بازیگر در این فیلم می تواند آینده بسیار درخشانی را برای این فیلم رقم بزند .12 min


12
فیلم های 2020

فیلم های 2020 به اکران رسیده

 

 • دولیتل :

یکی از بهترین فیلم های 2020 را می توان فیلم فانتزی دولیتل معرفی کرد که درخشش دابرت داونی جونیز را نمایش می گذارد . در واقع این بازیگر را می توان به عنوان یکی از پولساز ترین بازیگران سنمای هالیود دانست . تنها و تنها حضور این بازیگر در این فیلم می تواند آینده بسیار درخشانی را برای این فیلم رقم بزند .

این داستان با حضور دابرت داونی یکی از برترین داستان فیلم های 2020 شناخته شده است . در این داستان زندگی دکتر جان بیان می شود که بعد از فوت همسر خود بسیار منزوی و افسرده شده و خودش را پشت دیوار های دولیتل مانور پنهان و مبحوس می کند .

دکتر جان در دوران حبس خود پشت این دیوار ها سرپرستی تعداد زیادی از حیوانات که در آنجا زندگی می کند را بر عهده دارد . اما هنگامی که ملکه انگلیس ، ملکه ویکتوریا دچار بیماری می شود . دکتر جان برای معالجه ملکه به جزیره باستانی اعزام می شود . او باید با حیوانات و دشمنان اساطیری بجنگد تا بتواند درمان ملکه را پیدا کند . و طبق این موضوع ماجراجویی پر از سختی برای نجات ملکه در انتظار او است .

فیلم های 2020

 

 • کنیه 4 :

کنیه 4 را می توان به عنوان یکی از پرطرفدار ترین فیلم های 2020 معرفی کرد . در واقع بین قسمت های همین فیلم نیز قسمت 4 آن به عنوان بهترین قسمت این فیلم شناخته شده است .

این فیلم را را می توان یکی از نوستالژیک ترین فیلم 2020 دانست . دوستان قدیم سینما با آن خاطرات بسیاری دارند . و حالا قسمت 4 این فیلم پس از 8 سال به سینما های جهان ارائه شده است .

داستان این فیلم درباره مادر و پسری است . که خانه خود را جابه جا کرده و به یک خانه بسیار کوچک و متروکه در اطراف شهر نقل مکان کرده اند . اما پس از این وارد این خانه می شوند . با اتفاقات بسیار عجیبی رو به رو می شوند .

با گذشت زمان این مادر و پسر متوجه می شوند. که این اتفاقات عجیب غیر طبیعی هستند و خانه ای که در آن ساکن شده اند .توسط یک روح شرور تسخیر شده است .

این روح هرکسی را که وارد قلمرو او یعنی آن خانه می شود. را به قتل می رساند . در این داستان این مادر دنبال راهی است تا بتواند جان خود و پسرش را از دست این روح نجات بدهد .

فیلم های 2020

 

 • جاسوس من :

جاسوس من را می توان به عنوان یکی از برترین فیلم های 2020 دانست .که با حضور افتخار انگیز دیوباتیستا ساخته شده است . و به عنوان فیلم اکشن کمدی با کارگردانی پیتر سگال برای اکران جز فیلم های 2020 آماده شد .

داستان این فیلم را می توان درباره مردی معرفی کرد . این مرد برای یک ماموریت مجبور می شود با دختربچه ای همکاری کند . نکته جالب وکمدی در این فیلم این است . که این مامور به عنوان یکی از سخت گیر ترین و جدی ترینمامور های سیا است . اما به دلیل همکاری با این دختر بچه مجبور است .با افکار کودکانه او کنار بیاید و خود را با و وقف بدهد . تا بتواند ماموریت خود را به بهترین نحو به پایان برساند .

فیلم های 2020
فیلم جاسوس من
 • پسران شرور :

 

این فیلم پس از گذشت 15 سال توانست به سینما بازگردد . و به عنوان یکی از بهترین فیلم های 2020 شناخته شود . در واقع می توان گفت که فیلم پسران شرور دوستان قدیمی بسیاری دارد . و با نوستالژی های اکشن بسیاری به سینما ارائه شده است .

 

وجود بازیرانی معروفی همچون ویل اسمیت و لاورنس که به عنوان زوج قدیمی سینما شناخته می شوند. باعث برتری این فیلم در فیلم های 2020 شده است . نکته ای جالب در قسمت این فیلم که جز فیلم های 2020 است. را می توان حضور بازیگر معروف الکساندر لودینگ دانست .که قبلا در فیلم وایکینگ ها هنر خود را با جهان به نمایش گذاشته است .

فیلم های 2020

داستان قسمت سوم این فیلم زمانی رخ میدهد. که مارکوس برنت به کاراگاه پلیس تبدیل شده است . در همین زمان دوست و همکار قدیمی او مایک در حال گذراندن زندگی همیشی و رفع بحران های زندگی اش است . اما در همین حال یک خلافکار آلبانیایی در فیلم وارد می شود که قسط شتن این دو فرد باهم را دارد .

 

در واقع این خلافکار دنبال انتقام مرگ برادرش از این دو فرد است . که در قسمت دوم این فیلم توسط کاراگاه فیلم کشته شده است . با توجه به داستان اکشن و بسیار عالی این فیلم وهمچنین سابقه فیلم و حضور بازیگران بسیار عالی فیلم . می توان گفت این فیلم جز بهترین فیلم های 2020 قرار می گیرد . و به فصل جوایز راه پیدا میکند .

فیلم های 2020

 

 • جنتلمن :

فیلم جنتلمن را می توان ساخت کارگردان معروف گای ریچی دانست. که قبلا هنر خود را در ساخت فیلم علاء الدین با فروش یک میلیارد دلار نشان داده است . درست است .که بسیاری از مردم معتقد هستند .که فیلم نامه علاءالدین بسیار ضعیف نوشته شده بود . اما گای ریچی برای ساخت این فیلم تمام تلاش خود را کرد . و فیلم را به بهترین نحو ممکن به سینما های جهان ارائه کرد .

و امروز از گای ریچی انتظار می رود .که تجربه و هنر خود را فیلم جنتلمن به اشتراک گذاشته. و باعث شود. تا این فیلم جز برترین فیلم های 2020 قرار بگیرد . البته نکته دیگر برای قرارگیری فیلم جنتلمن در برترین فیلم های 2020 وجود تیم بازیگری بسیار حرفه ای در این فیلم است .

که می توان به مشهور ترین فرد این تیم یعنی متیو مک کانهی اشاره کرد . متیو مک کانهی را می توان به عنوان یکی از بهترین بازیگران مرد هالیود دانست . که تنها حضور این فرد در فیلم جنتلمن برای موفقیت فیلم و قرار گیری دربرترین  فیلم های 2020 کافی است .

داستان این فیلم را می توان داستان زندگی میکی پیرسون یکی از بزرگ ترین خلافکاران بریتانیا دانست .که تصمیم گرفته است .تا امپراطوری بی نهایت ماریجوآنای خود را به دلال های اوکاهاما بفروشد . او برای فروش این امپراطوری با چالش های بسیاری روبه رو می شود . و توطئه های زیادی برای فروپاشی او به ارمغان می اید .

این فیلم به دلیل سبک سیاقی که دارد می تواند به عنوان یکی از برترین فیلم های 2020 شناخته شود. که توانایی ورود به فصل جوایز را دارد .

فیلم های 2020

 

 • پرندگان شکاری :

با یکی دیگر از بهترین فیلم های 2020 با نام پرندگان شکاری که دارای سلیقه ای بسیار متفاوت دارد. به ادامه این مطلب می پردازیم . فیلم 2020 پرندگان شکاری نوع جدید و کاملا متفوت از فبلم هایی است .که در سینما حضور دارند . این فیلم در تمامی کارکتر های خود از زن استفاده کرده است . و شباهتی با عنوان جدید مارول با نام اترنالز دارد که او هم از فیلم های 2020 شناخته خواهد شد .

داستان این فیلم  ابر قهرمانان زن را به سینما معرفی می کند . که در کنارهم جمع شده اند. تا بتوانند .کاساندرا بدترین تبهکار گاتهام را دستگیر کنند .و از بین ببرند . در یکی از کارکتر های این فیلم ستاره معروف سینما مارگورت رابی نقش هارلی کوبین را بازی می کند . و پیش بینی می شود که با بازی این نقش توسط مارگورت رابی ، هارلی کوبیین پس از سال 2020 بسیار معروف شود .

فیلم های 2020

 

 • باند 25 :

قسمت جدید جیمز باند را می توان یکی از بهترین فیلم های 2020 معرفی کرد . این فیلم بک اثر اکشن است که نسبت به فیلم های اکشن دیگر در سینما حرف برتر را می زند .

فیلم جیمز باند مجموعه ای است که موفقیت زیادی را از هر لحاظ کسب کرده است . برای مثال می توان به موسیقی خارق العاده این فیلم ، جلوه های ویژه این فیلم و تیم کاملا حرفه ای سازنده آن اشاره کرد . که باعث برتری این فیلم نسبت به فیلم های دیگر شده است .

فیلم جیمز باند را می توان اثری دانست که برای ساخت خود از بهترین بازیگر های سینما مثل دنیل کریگ ، رامی مالک ، جفری وایت و بازیگر زن توانمند اشاره کرد .

فیلم های 2020

 • سونیک خارپشت :

سونیک خارپشت یکی از مورد انتظار ترین فیلم های 2020 است که یه صورت یک لایو اکشن از روی یک بازی ویدیویی به کارگردانی جیمز فالولر ساخته شده است .

فیلم نامه فیلم سونیک توسط فیلم نامه نویسان ماهری مانند جاش میلرو پت کیسی نوشته شده است .

داستان این لایو اکشن درباره خارپشتی آبی رنگ به نام سونیک است . سونیک از سیاره ای دیگر به سیاره زمین برای یک ماموریت آمده است . ماموریت سونیک در سیاره زمین پیدا کردن قبیله ای افسانه ای با نام آچیدان است . این قبیله توانایی های خاصی دارند . و سونیک می خواهد یک قدرت خاص از این قبیله دریافت کند .

سرپست سونیک لانگ کلا به او کیسه ای از ده حلقه داده تا بتواند پورتال هایی بین سیاره خود و سیار زمین برای رفت و آمد ایجاد کند . 10 سال آمدن سونیک به سیاره زمین برای یافتن قبیله آچیدان می گذرد و سونیک درحالی که در مونتالا مستقر شده و از زندگی زمینی ها لذت می برد ، خود را از آنها مخفی نیز کرده است . تا اینکه ناگهان اتفاقات بسیار عجیبی برای سونیک در این شهر رخ می دهد .

فیلم های 2020

 

 • Call of the wild

یکی از بهترین فیلم های 2020 این لایو اکشن است که به کارگردانی کریس سندرس ساخته شده . و می توان آن را اقتباسی از داستان جک سلندن نوشته شده در سال 1903 دانست . نکته جالب این است بازیگران این فیلم ستاره های سینما نیستند . اما این لایو اکشن به قدری خوب کارگردانی شده است . که می تواند خود را در بهترین فیلم های 2020 جای دهد .

برای ساخت این لایو اکشن هزینه حدود 109 میلیون دلار به کار گرفته شده است تا بتوان 100 دقیقه را روی پرده های سینما با مردم به اشتراک گذاشت .

داستان این فیلم سگی را با نام باک به جهان معرفی می کند که از خانه اش در کالیفرنیا سرقت می شود و در یک مسافرخانه به یک فرد با نام جان تورنتون به فروش می رسد .

جان تورنتون یک ماجراجوی است . که قسط شروع یک ماجراجویی جدید را به همراه باک دارد . اما در این ماجراجویی اتفاق های بسیار جالب و عجیبی اتفاق می افتد . که باعث می شود تا باک بتواند جایگاه حقیقی و واقعی خود را در طبیعت پیدا کند .

فیلم های 2020

 • گوزیلا در مقابل کونگ :

گودزیلا در مقابل کینگ کونگ را می توان یکی از بهترین فیلم های 2020 دانست که به عنوان چهارمین عنوان کمپانی Monsters Verse ارائه شده است . البته گفته می شود که این قسمت از این فیلم به عنوان بهترین قسمت این فیلم شناخته شود .

در این فیلم نبرد هیولای افسانه ای سینما کینگ کونگ که و گودزیلا را مشاهده خواهیم کرد .

نبرد این دو موجود قدرتمند باعث می شود تا این فیلم بتواند در سال 2020 جابگاهی مناسب در بین بهترین فیلم داشته باشد

فیلم های 2020

 • بیوه سیاه :

فیلم بیوه سیاه در سال 2020 توانست نگاه های زیادی را به خود جذب کند و به عنوان یکی از برترین فیلم های 2020 شناخته شود . درواقع این فیلم را می توان عضوب از مجموعه مارول دانست .که به روایت داستان کاپیتان آمریکا در جنگ داخلی و انتقام جویان می پردازد .

این داستان زندگی ناتاشا رومانوف را با بازی ستاره محبوب سینما اسکارت جوهانسون بیان می کند . در این فیلم ناتاشا رومانوف قبلا به عنوان یک جاسوس زندگی می کرده . اما امروز زندگی خود را تغییر داده و به عنوان یک فرد عادی به زندگی خود ادامه می دهد .

اما داستان فیلم درباره چالش هایی هست که گذشته ناتاشا رومانوف برایش ایجاد می کند . و او باید با این مشکل ها برای ادامه زندگی خود مقابله کند . تا بتواند از توطئه هایی که در برابر او انجام می شود جون سالم به در ببرد.

این فیلم با کارگردانی کیت شورتلند و با حضور بازیگران معروفی همچون اسکارت جوهانسون ، فلورنس پاگ ، دیوید هاربر ، ویلیام هارت ساخته شده است .

فیلم های 2020

 • سریع و خشن 9 :

سریع و خشن 9 قسمتی از مجموعه فیلم سریع و خشن است که توانسته خود را بدون هیچگونه شکی به یکی از برترین فیلم های 2020 به سینما معرفی کند .

مجموعه سریع و خشن با توجه به سابقه درخشانی که از قبل دارد . از مدت ها پیش توسط قسمت های قبلی خود نگاه های زیادی را جذب خود کرده است . و توانسته در این مدت طولانی تا ساخت قسمت نهم از مجموعه خود به عنوان یکی از برترین فیلم های سال 2020 ، افراد زیادی را به عنوان هوادار در کنار خود داشته باشد .

بسیاری از این افراد نه تنها برای داستان زیبای این فیلم و کارگردانی ویژه آن بلکه بخاطر وجود بازیگران معروفی همچون ستاره سینما جان سینا ، به این فیلم علاقه نشان می دهند . و جز هواداران ویژه این فیلم محسوب می شوند .

قسمت نهم فیلم سریع و خشن دارای جلوه های بسیار ویژه ای برای پارت از خود است . درواقع می توان گفت ظاهر زیبا و متفاوت این فیلم باعث ایجاد وجد در مخاطبان و در نهایت علاقه آنها نسبت به فیلم می شود .

فیلم های 2020

 • بیل و تد 3 :

بیل و تد را می توان سومین فیلم نوستالژیک در فیلم های 2020 دانست . که به عنوان یک اثر کمدی بعد 25 سال توانسته به سینما بر گردد . این فیلم اولین بار در سال 1989 ماجرای خود را در سینما آغاز کرد و دوسال بعد از آغاز ماجرای خود در سینما های جهان توانست به اکران برسد . اما پس از خبری از این فیلم در سینما نبود . تا اینکه در سال 2020 این فیلم با حضور ستارگان سینما کیانو ریوز و الکس وینتر حضور دوباره خود را اعلام کرد .

این فیل داستان دو جوان تنبل را بیان می کند در درحال سفر هستند . و در این سفر اتفاقات بسیار جالب و عجیبی برایشان رخ می دهد . درواقع می توان این فیلم را یک فیلم کمدی در نظر گرفت . که می تواند برای بینندگان خود لحظات شادی را رقم بزند . اما نکته مهم این است که آیا این قسمت سوم این فیلم می تواند انتظارات مخاطبان خود را براورده کند یا خیر ؟

فیلم های 2020

 • اترتالز ( جاودانه ها )

اترتالز یا همان جاودانه ها را می توان فیلمی در نظر گرفت که توانسته بنیان گذار دنیای جدیدی برای مارول و فاز چهارم کمپانی مارول باشد . بنابر این انتظار می رود ا این فیلم بتواند خود را به عنوان یکی از بهترین فیلم های 2020 معرفی کند . همچنین می توان زحمات  کارول را برای شروع فوق العاده این فیلم پایه ای برای برتری این فیلم دانست .

اولین بار با نوآوری جک کربی خالق گروه مارول در سال 1976 این گروه وارد کامیک شد . و توانست جایگاه بسیار مناسبی نیز پیدا کند .فیلم نامه این فیلم نیز توسط خود جک کربی نوشته شده است . همچنین این فیلم نامه با کارگردانی چولز زاو کارگردان چینی و آمریکایی به ساخت رسید . در این فیلم بازیگران بسیار معروفی همچون آنجلیناجولی ، ریچارد مدن و لایدن ریدلف هنر خود را با جهان به اشتراک گذاشته اند.

با توجه به ستاره های سینمایی که در این فیلم حضور دارند و فیلم نامه بی نظیر این فیلم گفته می شود که این فیلم جز برترین فیلم های 2020 خواهد بود که هنرنمایی گروه مارول را به جهان نشان خواهد داد.

فیلم های 2020

 • کرودز2 :

کرودز را می توان انیمیشنی دانست که اولین قسمت خود را در سال 2013 به جهان ارائه شد و توانست نگاه های زیادی را به خود جذب کند و از محبوبیت خاصی در بین مردم جهان برخوردار شد .

این انیمیشن توسط کمپانی دریم ورکس در سال 2020 قسمت دوم خود را به به سینما ها ارائه کرد .

داستان قسمت نخست این انیمیسن درباره اعضای غار نشین خانواده کرودز بود که به عنوان نسل های اولیه انسان ها در این انیمیشن به نمایش گذاشته شدند . این انیمیشن نمایانگر زندگی کسل کننده و تکراری این خانواده بود . اما در بین این خانواده فردی کنجاکاو نسبت به اتفاقاتی که در جهان رخ می دهد وجود داشت که باعث شروع داستان این انیمیشن شد .

کنجکاوی دختر این خانواده باعث شد تا غار را ترک کند وهمراه شخصی با نام گراگ به دنبال ماجراجویی های خود برود . موضوع مورد نظر انیمیشن هشدار های گراگ به ایپ است که دنیا در حال نابودی است . ابتدا ایپ توجه چندانی به حرف های گراگ نمی کند . اما طبق اتفاق هایی که در این انیمیشن رخ می دهد ایپ و خانواده اش تصمیم میگیرند تا همراه گراگ به جایی سفر کنند که از نابودی در امان بمانند .

با توجه به اینکه این انیمیشن در سال 2013 توانست جز انیمیشن های برتر قرار بگیرد . گفته می شود که امسال هم این انیمیشن جز برترین فیلم 2020 خود را معرفی خواهد کرد .

فیلم های 2020

 • استخراج :

فیلمی جدید از ستاره هالیوود کریس همسورت که در سال 2020 توانست با کارگردانی سام هاگراو به اکران برسد . نکته جالب درباره این فیلم سرمایه گذاری خود کریس همسورت روی این فیلم برای پجش از شبکه نتفلیکس است .

نکته بسیار بسیار مهم درباره این فیلم این است که هنرمایی بازیگری ایرانی گلیشفته فراهانی در این فیلم رونمایی می شود . بازیگری که در این فیلم اکشن ، هیجان انگیز و تفنگی توانست بهترین بازی را ارائه بدهد .

داستان این فیلم درباره یک مرد مرموز به نام تابلر راک است .که برای دریافت پول ماموریت های فراوانی انجام می دهد . و حالا قرار است در برابر دریافت پول زیاد ماموریت خود را برای نجات یک کودک آغاز کند . این کودک فرزند جنابتکار ترین مرد بین المللی است . و مرگ بار ترین ماموریت تابلر راک به حساب می آید .

برای این فیلم 2 ساعته ، 65 میلیون دلار هزینه شده است. و حال مشاهده خواهیم کرد که آیا این فیلم می تواند خود را جز برترین فیلم های 2020 جای دهد یا خیر .

البته که با توجه به حضور ستاره های سینمادر این فیلم ، فیلم نامه عالی فیلم ، کارگردانی بی نظیر که بدلکاری و صحنه های مبارزه را به بهترین شکل در فیلم به نمایش گذاشته است . گفته می شود که به صورت حتم این فیلم جز برترین فیلم های 2020 قرار دارد . البته به دلیل خشونت موجود در این فیلم دیدن آن به افراد زیر 17 سال توصیه نمی شود .

فیلم های 2020

 • تور جهانی ترول ها :

تورجهانی ترول ها را نه تنها می توان جز یکی از بهترین فیلم های 2020 دانست بلکه می توان جز بد شانس ترین و مشکل آفرین ترین فیلم 2020 دانست . با وجود اینکه این انیمیشن زیبا در سال 2020 با نقد های مثبت فراوان روبه رو شد و جز بهترین فیلم های 2020 قرار گرفت . اما اکران آن با شروع ویروس کرونا رو به رو شد و با عث ورشکستگی سازندگان خود شد .

سازنگان این فیلم 120 میلیون دلار برای ساخت این فیلم هزینه کرده بودند . اما با وجود ویروس کرونا تنها 23 میلیون از این فیلم فروش داشتند . البته این موضوع درجای خود باقی است که این انیمیشن به عنوان جذاب ترین انیمیشن 2020 شناخته شد و داستان آن را بسیار لذت بخش اعلام کردند .

انیمیشن تور جهانی ترول ها بیان گر داستان شش قبیله از ترول ها است که هر کدام از آنها به نوع خاصی از موسیقی مهارت دارند . پاپ ، فانک ، کلاسیک ، تکنو ، کانتری و راک دسته موسیقی هایی است که این گروه های مهارت خود را در آنها به نمایش می گذارند و از طریق مهارت خود حفظ کننده یک رشته جادویی هستند .

این رشته جادویی به موسیقی آنها قدرت می بخشد . در این این قسمت از این انیمیشن زیبا ملکه بارب در گروه راک تمامی گروه های موسیقی را برای اتحاد دوباره احضار می کند . ملکه بارب قسط دارد با دزدین رشته های جادویی گروه های دیگر ترول آنها را تحت پرچم موسیقی راک دربیاورد . و با این کار ملکه بارب داستان جذاب این انیمیشن شروع می شود .

فیلم های 2020

 • هانسل و گرتل

فیلمی ترسناک که توانست بعد از گذشت 18 سال قسمت دوم در بین فیلم های 2020 قرار دهد و خود را به اکران برسد. درواقع می توان اکران اولین قسمت این فیلم را در سال 2002 دانست . که امروزه با تغییرات فراوانی در ژانر های هیجان انگیز ، فانتزی و ترسناک خود دوباره خود را جهان معرفی می کند .

فیلم هانسل و گرتل بیانگر داستان خواهر و برادری است که برای پیدا کردن غذا وارد یک جنگل تاریک می شوند . پس گذشت مدتی زمان در این جنگل کلبه ای را پیدا می کنند . که متوجه می شوند این کلبه توسط جادوگری ترسناک احاطه شده . و این جادوگر نقشه های پلیدی برای این دو کودک درسر دارد .

این فیلم را می توان یکی از موفق ترین فیلم های2020 دانست که توانست تنها با بودجه 5 میلیون دلار به ساخت برسد و مبلغ 22 میلیون دلار فروش داشته باشد . لحظه ای فکر کنید مبلغ فروش فیلم هانسل و گرتل با فیلم تور جهانی ترول ها یکی است اما به دلیل قیمت متفاوت ساخت این فیلم های یکی از آنها به ورشکستگی رسید و دیگری به موفقیت رسید .

کارگردانی فیلم هانسل و گرتل برعهده اوز پرکینز بود . در گذشته کارگردانی فیلم درجه جدایی و دختر کت سیاه را نیز بر عهده داشت .

درست است که این فیلم به عنوان یک فیلم ترسناک اعلام شده است . اما می توان گفت دیدن این فیلم برای نوجوانان بالای 13 سال مشکلی ایجاد نمی کند .

فیلم های 2020

 • شکارچی هیولا :

یکی از فیلم های 2020 را می توان شکارچی هیولا معرفی کرد . این فیلم را می توان یک لایو اکشن از روی بازی مونوستر هانتر دانست . اما این نکته هم قابل ذکر است که دنیای این فیلم شباهت ویژه ای با این بازی ندارد اما می توان گفت بدون ارتباط هم نیستند . و تنها شناخت راه ارتباطی این فیلم با این بازی توسط بیننده هایی است که این بازی را انجام داده اند . در غیر این صورت کسی قادر به تشخیص این بازی نخواهد بود .

کارگردانی و همچنین نویسندگی این فیلم بر عهده پوآل آندرسون بوده است . که سابقه کاری خود ساخت اقتباس های ویدیویی دیگری نیز مانند رسیدنت اویل را ثبت کرده است .

داستان این فیلم بیان گر ارتش دولت جهانی است که از طریق یک پورتال وارد دنیای موازی شده اند . این ارتش در دنیای موازی هیولا های مختلفی را مشاهده می کنند . و برای محافظت از این پورتال . به دو دسته تقسیم می شوند ودست به شکار هیولا می زنند .

این ارتش برای محافظت از این پورتال تمام وان خود را می گذارند . آنها به هر قیمتی که شده است از ورود هیولا ها به دنیای انسان ها جلوگیری می کنند .

این فیلم با سرمایه 60 میلیون دلار ساخته شده . و حضور بازیگرانی همچون رزمی تایلندی و جوویچ آمریکایی را به جهان در این فیلم معرفی می کند .

فیلم های 2020

 • آرتمیس فاول :

فیلم آرتمیس فاول را می توان یکی از پر هزینه ترین فیلم های 2020 معرفی که هزینه 129 میلیون دلار را بر عهده کمپانی دیزنی برای ساخت  این فیلم گذاشت. فیلم آرتمیس فاول به عنوان یک فیلم فانتزی و ماجراجویی برای کودکان و نوجوانان است . که می تواند مورد تماشا برای بزرگسالان نیز قرار بگیرد . این فیلم درسال 2020 توسط کارگردانی کننس براناج توانست به اکران برسد .

این فیلم بیانگر داستان پسری 12 ساله با نام آرتمیس است .که به عنوان یک نابغه کم سن و سال متوجه می شود که زاده یک خاندان خلافکار است . که توانسته اند نسل های متوالی برای خلاف های مختلف نقشه های بسیار بکشند . اما این موضوع مهم نیست . درواقع داستان این فیلم درباره ناپدید شدن پدر آرتمیس است. و آرتمیش فکر می کند که پدرش توسط یک موجود فرازمینی که در افسانه ها از او یاد می شود به سرقت رسیده است . و برای یافتن و ماجراجویی بی نظیر را شروع می کند .

فیلم های 2020

 • شوالیه سبز :

فیلم شوالیه سیز بیان کننده دنیای افسانه ای شاه آرتور است . که سال های بسیاری است این داستان توانسته مورد علاقه بینندگان باشد . اما این قسمت از این فیلم درباره ماجراجویی برادر زاده شاه آرتور با دشمن شاه آرتور گاوین برای مقابله با شوالبه سبز است .

در این ماجراجویی برادر زاده شاه آرتور با افسانه های مختلفی قبیل غول ها ، روح ها ، موجودات افسانه ای در یک سفر ظولانی مواجه می شود . و باید با مقابله با آنها بتواند به راه خود ادامه بدهد . تا بتواند به خانواده و مردم کشور خود ثابت کند که توانسته موفقیت را کسب کند . و شکست نخورده است .

کارگردانی فیلم شوالیه سبز بر عهده دیوید لوری است که توانست با کاگردانی خود نگاهی جدید به فیلم بیفزاید و فیلم را از داستان قدیمی خود بسیار دور کند . تا جذابیتی جدید برای فیلم بسازد . این فیلم با اینکه جز فیلم های 2020 قرار می گیرد . اما حال و هوای فیلم اژدهای پیت یا فیلم داستان روح دارد که به کارگردانی دیوید لوری ساخته شده اند .

این فیلم از صحنه های اکشن کمی برخوردار است . و توسط یک استودیو مستقل به ساخت رسیده است .

فیلم های 2020

 • بدون پشیمانی :

بدون پشیمانی فیلمی است که توانست خود را در سال 2020 یه اکران برساند . در واقع فیلم بدون پشیمانی به کارگردانی استفانو سولیما ساخته شده است . و به عنوان یک فیلم معمایی و اکشن همراه با به اشتراک گذاشتن هنر ستاره معروف سینما مایکل بی جوردن با سینما ساخته شده است .

در این فیلم داستان فردی که قبلا در نیروی دریایی SEAL  خدمت می کرده و حالا می خواهد در نیروهای CIA خدمت کند . گفته شده است . این فرد فرد بسیار خطرناکی است و به دلیل از دادن نامزدش به دنبال انتقام از رئیس سرکرده خلافکاران و جنایت کاران است .

در واقع می توان این فیلم را برگرفته از رمانی دانست که در سال 1993 با نام همن با مردم یه اشتراک گذاشته شده است ، دانست . این رمان در سال 1993 تا به امروز توانسته طرفداران بسیاری جذب کند و خود را به عنوان رمانی برای معماهای جنایتی به مردم معرفی کند .

نکته جالب درباره این فیلم و وجود آن در فیلم های 2020 این است . که این فیلم علاوه بر این که با حضور ستاره سینما مایکل بی جوردن ساخته شده است بلکه توانسته با سرمایه گذاری شخص مایکل بی جردن به ساخت برسد . و نویسنده رمان بدون پشیمانی نوشتن سناریو و فیلم نامه این فیلم را برعهده داشته است .

فیلم های 2020

 • باغ مخفی

باغ مخفی را می توان یک فیلم درام انگلیسی دانست که در توانست خود را جز فیلم های 2020 به عنوان محصول بریتانیا قرار بدهد . این فیلم برگرفته از یک رمان با نام frances hodgson burnett ساخته شده است .

کارگردانی این فیلم بر عهده مارس ماندن است . درواقع مارس ماندن توانسته با کارگردانی ویژه خود این فیلم را جز برترین فیلم های 2020 قرار دهد . و او را به عنوان یک درام مورد انتظار به مردم معرفی کند . که به دلیل بیماری کرونا با مقداری تاخیر توانست به اکران برسد .

داستان این فیلم را می توان درباره دختری زیبا و جوان که در هندوستان زندگی می کرد دانست . این دختر بعد از کشته شدن پدر و مادرش در حادثه بسیار ناگوار زلزله به کشور انگلیش پیش عمویش مسافرت کرد . عموی او به تنهایی زندگی می کرد و برای او زندگی همراه برادر زاده اش بسیار عالی به نظر می رسید .

اما او بازهم خیلی احساس ناراحتی می کرد تا اینکه با پسری جوان آشنا شد . و پس گذشت مدتی از زمان برای پیدا کردم باغ مخفی همراه با این پسر جوان به ماجراجویی برخواستند .

ماجراجویی این دختر جوام را می توان یک داستان بسیار راز آلود و افسانه ای دانست . که برای سنین نوجوانان ساخته شده است . اما به دلیل عالی بودن اجرا و داستان زیبای خود برای بزرگسالان نیز توانسته مورد علاقه قرار بگیرد .

فیلم های 2020

 • پاکسازی 5 :

فیلم پاکسازی 5 قسمتی از مجموعه فیلم پاکسازی است که توانسته خود را جز فیلم 2020 . با کارگردانی Everardo Valerio Gout  به اکران برساند .

نکته مورد نظر درباره قسمت های فیلم پاکسازی تفاوت داستانی بسیار هر قسمت با قسمت دیگر است . درواقع می توان گفت فیلم پاکسازی توانسته هر قسمت خود را در این سری به صورت یک صوپرایز برای بینندگان آماده کند . و قسمت های این فیلم از نظر محتوایی با هم شباهتی نداشته باشند .

پاکسازی هر بار داستان های خود به یک گونه خاص بیان میکند برای داستان یک قسمت خود را در این سری در یک خانه بسیار کوچک را در نظر می گیرد که حالو هوای بسیار وحشتناک و هیجان اگیزی دارد . اما در یک قسمت خود ممکن است داستان را برای یک فشای بسیار بزرگ مثل یک شهر بیان کند که حال و هوای اکشن داشته باشد .

بنابراین می توان گفت که اصلا مشخص نیست . داستان بعدی این فیلم در چه حالو هوایی و در چه فضایی ارائه خواهد شد . اما به صورت کلی می توان گفت این فیلم بیانگر دولت آمریکا است که تصمیم می گیرد تا برای کنترل جمعیت کشور خود یک روز را در هر سال به عنوان روز جنایت اعلام کند و مردم در این روز می توانند جنایت قانونی نجام بدهند .

در این روز هر کس با شخصی دیگر درگیری یا خصومت شخصی داشته باشد یادلش بخواهد خلاف کند یا آدم بکشد . می تواند آن فرد را قتل برساند . زیرا کاملا آزاد است .

فیلم های 2020

 • غیر قابل مقاومت :

این فیلم را می توان فیلم جدید استاد کمدی یعنی اتیو کارل دانست که قبلا در سریال هایی مانند آفیس و یا سریال جدید سبکه اپل تیوی هنر خود را با مردم به اشتراک گذاشته است .

اما حالا در فیلم غیر قابل ماقومت با کارگردانی جان استوارت شرکت کرده . و توانسته هنر خود را جز فیلم های 2020 با مردم به اشتراک بگذارد . این فیلم به قدری زیبا و خوب کارگردانی شده است که با حضور استاد کمدی می توان جز معدود ترین فیلم های کمدی مورد انتظار برای قرار گیری جز بهترین فیلم های 2020 دانست .

داستان این فیلم بیان کننده داستان یک مشاور سیاسی است که سعی دارد تا با تلاش خود یک سرهنگ بازنشسته نیروی دریایی آمریکا را به عنوان یک شهردار در یک شهر کوچک در ایالت ویسکانسیون به مردم معرفی کند تا مردم اورا به عنوان شهردار خود قبول کنند . اما مردم از این مسئله راضی نیستند . و او به همین دلیل برای جمع آوری رای و قرار دادن این فرد به عنوان شهردار دست به حقه ها و راهکار های فراوان میزند .

اما درواقع می توان گفت راهکر های استیو بیشتر شبیه به راهکار هایی خنده دار هستند که برای ایجاد حس همراهی در مردم در این فیلم قرار گرفته است .

فیلم های 2020

 • چشم مار :

شخصیت چشم مار را در فیلم چشم مار می توان یک شخصیت بسیار محبوب دانست که شمشیر زنی ماهر برای این فیلم در نظر گرفته شده است . و دارای سلاح های بسیار پیشرفته و مرگ بار است . در صورتی که او تنها با شمشیر خود می تواند بهترین مبارز دنیا باشد .

در این فیلم او در طی حادثه ای برای استادش پیش می آید و به مرگ استادش منجر می شود . قسم میخورد تا هیچ گاه حرف نزد و در تمامی تایم این فیلم به دلیل این قشم شخصیت اسنک ایز هیچگونه دبالوگی نداشته است . و بدون هیچگونه حرفی این فیلم بازی شده است .

سری این فیلم همیشه فیلم های بسیار ویژه ،اکشن ، با بهترین نوع جلوه ، گران قیمت ، جذاب ، همراه با نوآوری ، خلاقانه ، هیجان انگیز را به مردم ارائه می دهد .

درست ایت که داستان این قسمت از فیلم چشم مار هنوز مشخص نیست اما با توجه به سابقه این فیلم گفته می شود . که قرار است این فیلم جز بهترین غیلم های 2020 قرار بگیرد .

فیلم های 2020

فیلم های برتر سال 2020

http://https://www.uomi.ir/sara/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2020/http://www.uomi.ir/sara/%d9%81%db%8c%d9%…b%8c%d8%af%d9%87/

https://www.uomi.ir/sara/%d9%81%db%8c%d9%…b%8c%d8%af%d9%87/


خوشت اومد؟ با دوستات به اشتراک بذار!

12

عکس العمل شما درباره این مطلب چی بود؟

اوه اوه
0
اوه
:( :(
1
:(
⋋_⋌ ⋋_⋌
2
⋋_⋌
:)) :))
1
:))
3> 3>
0
3>
like like
0
like